پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جشن نیکوکاری در مدارس سراسر کشور آغاز شد
صبح امروز با حضور مسئولان کمیته امداد و آموزش و پرورش، سی و ششمین جشن نیکوکاری با شعار «بهار همدلی، شکوه مهربانی» در مدارس سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

صبح امروز با حضور مصطفی خاکسار قهرودی معاون امور مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره)، حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، محسن ولیئی مدیرکل کمیته امداد استان تهران، ابوطالبی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران و جمعی از مدیران و معاونین امداد و  آموزش و پرورش در مجتمع آموزشی دخترانه متقین در منطقه ۱۲ تهران، جشن نیکوکاری آغاز شد.

جشن نیکوکاری امسال با شعار «بهار همدلی، شکوه مهربانی» و با هدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند در آستانه آغاز سال نو انجام می‌گیرد و ۱۵ هزار پایگاه کمیته امداد و ۵۰ هزار مدرسه و مرکز آموزشی در سطح کشور آمادگی جمع‌آوری کمک‌های مردمی را دارند.

جشن نیکوکاری طی سه روز ۱۲، ۱۳ و ۱۴ اسفند در سطح کشور برگزار خواهد شد که این جشن در ۱۲ اسفند در پایگاه مدارس سراسر کشور، ۱۳ اسفند ماه در پایگاه‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) و ۱۴ اسفند در پایگاه‌های نماز جمعه و مسیرهای پیاده‌روی برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس، خیرین و نیکوکاران می‌توانند از طریق شماره‌گیری  #۸۸۷۷* از طریق تلفن‌های همراه، کمک‌های خود را به دانش‌آموزان نیازمند و محروم اهدا کنند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.