پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

بخشدار لاریجان در حاشیه افتتاح پروژه های هفته دولت مطرح کرد;
در آینده نزدیک شاهد رشد و شکوفایی بخش لاریجان خواهیم بود/باید با ایجاد اشتغال معضل بیکاری را در لاریجان ریشه کن کنیم
بخشدار لاریجان گفت: همه بايد دست به دست هم دهيم و با برنامه ريزي دقيق، رشد و شکوفايي اقتصادي را براي بخش لاریجان به ارمغان بياوريم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در هفتمین روز هفته دولت، چندین پروژه عمرانی، تولیدی، خدماتی و رفاهی بخش لاریجان با حضور علی حیدرزاده معاون برنامه ریزی و عمران فرمانداری ویژه شهرستان آمل، رضا مقدم بخشدار لاریجان، حجت الاسلام شکری امام جمعه بخش لاریجان، رئیس و اعضای شورای اسلامی بخش، شهرها و روستاهای این بخش، روسای ادارات مربوطه و مردم شریف بخش لاریجان، به بهره برداری رسید.

در ابتدای این مراسم،رضا مقدم بخشدار لاریجان ضمن خیرمقدم گویی به میهمانان و مدعوین برنامه و با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: به لطف الهی قطار توسعه لاریجان به حرکت در آمد و نهضت آسفالت نیز شروع شده است.

وی در بخشی از سخنان خود اعلام نمود محور اصلی سیاست دولت تدبیر و امید بر اصل اخلاق و اقتصاد و سیاست خارجی استوار است.و انشاالله در آینده نزدیک شاهد رشد و شکوفایی بخش لاریجان هستیم.

مقدم در ادامه افزود در سالی که مقام معظم رهبری آن را سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامیدند، همه باید دست به دست هم دهیم و با برنامه ریزی دقیق رشد و شکوفایی اقتصادی را برای بخش به ارمغان بیاوریم و با ایجاد اشتغال معضل بیکاری را در بخش ریشه کن کنیم.

وی همچنین ضمن تقدیر از دکتر یوسفیان نماینده مردم شریف آمل و لاریجان که نقش اساسی در عمران و آبادی بخش دارند، از ایشان به عنوان یک پشتوانه محکم برای مدیران در راستای خدمت رسانی بهتر و بیشتر یاد کرد .

بخشدار لاریجان در ادامه پروژه های قابل بهره برداری این بخش را که افتتاح شد به شرح ذیل عنوان کرد:

۱- افتتاح شرکت تعاونی توسعه عمران روستا گزانه که متشکل از چهار مجموعه بوده.و با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون تومان به بهره برداری رسید. که نهصدو هشتاد میلیون تومان سهم جهاد کشاورزی شهرستان و پانصدو سی میلیون تومان آورده اعضا شرکت تعاونی و اهالی محل بود.

۲- بهره برداری از مجتمع آبرسانی بایجان به هزینه ای بالغ بر ۵۷۲ میلیون تومان و بهره برداری ۴۵۰خانوار از این طرح

۳- بهره برداری از آسفالت روستای انهه بطول ۸۰۰متر با هزینه ۱۰۰ میلیون تومان

۴- بهره برداری از آسفالت روستای هاره بطول ۳ کیلومتر با هزینه سیصد میلیون تومان

۵- بهره برداری از آسفالت روستای شمس آباد به طول ۴ کیلومتر با هزینه چهارصد میلیون تومان

لازم به ذکر است آسفالت همه موارد با استفاده از قیر یارانه ای انجام شد.

۶- افتتاح خانه عالم روستای نوسر با هزینه ۱۳۰ میلیون تومان

۷- افتتاح یک مجموعه گردشگری و رستوران روگلی شماره ۲ واقع در کارا پلور با سرمایه گذاری چهار میلیارد تومانی از سوی سرمایه شخصی و استفاده از تسهیلات دولتی، که باعث اشتغال بیش از ۸ نفر گردید.

۸- بهره برداری از شرکت آبمعدنی وانا هستی البرز تولید کننده آبمعدنی و انواع آب میوه که با سرمایه ای بالغ بر هفت میلیارد تومان واقع در هاره به بهره برداری رسید و هم اکنون نزدیک به ۲۵ نفر در این واحد مشغول بکار هستند.

لازم به ذکر است طرح هایی چون بوستان روستایی فرهنگی ورزشی روستای کندولو و شیخ محله نمارستاق و آخا منطقه امیری و هتل آپارتمان پلور هم در این هفته به بهره براری رسید.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.