پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تقدیر استاندار مازندران از ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل+ عکس
ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در جشنواره شهید رجائی استان مازندران از سوی استاندار محترم مازندران مورد تجلیل قرار گرفت .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در ادامه برنامه های هفته دولت در سطح استان مازندران ، امیر امیرنیا ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در جشنواره شهید رجائی استان مازندران از سوی استاندار محترم مازندران مورد تجلیل قرار گرفت .

این جشنواره که صبح امروز مورخ نهم شهریور ماه در سالن سازمان برنامه و بودجه استان با حضور استاندار و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار گردید ازمقام  ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بعنوان یکی از مدیران توانمند مجموعه بزرگ فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران تجلیل بعمل آمد .

در بخشی از لوح سپاس که به امضای استاندار محترم مازندران می باشد ، آمده است :

برادر گرامی جناب آقای امیر امیرنیا ؛ عضو محترم تیم کاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران

تلاش ارزشمند و قابل تحسین جنابعالی موجب شده است تا ستتاد استانی جشنواره شهید رجائی بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرائی استان شما را بعنوان عضو موثر در تیم کاری انتخاب نماید .

به این وسیله ضمن گرامیداشت هفته دولت از تلاش ها و مساعی ارزشمند شما در پیشبرد برنامه ها و سیاست های دولت ” تدبیر و امید ” صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم .

امید است با اتکال به خداوند سبحان در سال ” اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال  ” در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیش از پیش موفق وموید باشید .

ربیع فلاح جلودار

 استاندار مازندران

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.