پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
ساختمان جدید شهرداری امامزاده عبدالله (ع) آمل افتتاح شد+ تصاویر
در هفته دولت، ساختمان جدید شهرداری امامزاده عبدالله (ع) آمل با حضور مسئولین شهرستان آمل افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

صبح سه شنبه ۷شهریور۹۶ مصادف با ششمین روز هفته دولت، ساختمان اداری و آتش نشانی شهرداری امام زاده عبدالله توسط نماینده عالی دولت در شهرستان آمل افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل، در آئین افتتاح این ساختمان سیدجعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل، از تلاش همه مسئولین بخش امام زاده عبدالله (ع) و به ویژه از امام جمعه محترم و بخشدار پرتلاش و جانباز، اعضای شورای اسلامی بخش و شهر امام زاده عبدالله(ع) در دوره های چهارم و پنجم، شهردار سابق و فعلی این شهر و کارکنان شهرداری و روسای ادارات و نهادهای این بخش در احداث این مجموعه و ساختمان اداری و آتش نشانی شهرداری امام زاده عبدالله قدردانی نمود.
سیدجعفر رسولی ضمن اشاره به رویکرد دولت برای کمک به شهرهای کوچک، افزود: در دولت یازدهم با اهتمام جدی دولت و پیگیری های نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، کمربندی غربی آمل-چمستان به جاده هراز تکمیل و بهره برداری شده که نقش بسیار زیادی در کاهش بارترافیکی به داخل شهر آمل داشته است.
وی اضافه کرد: بخشی از مسیر جاده هراز که در حوزه استحفاظی بخش امامزاده عبداله واقع شده برای تعریض و چهارخطه شدن آن در دولت تدبیر وامید و با اختصاص بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان در این محدوده و نیز دیگر مسیرهای این جاده کمک مالی شده است.
فرماندار آمل همچنین با بیان اینکه درهفته گرامیداشت دولت در شهرستان آمل حدود ۷۵ طرح عمرانی ، تولیدی و خدماتی در این شهرستان در حال افتتاح است، اضافه کرد: برای اجرای این طرح ها حدود ۵۰۹ میلیارد ریال از محل اعتبارهای دولتی و بخش خصوصی هزینه شده است.
رسولی با بیان اینکه اقدامات دولت تدبیر وامید در دیگر بخش های شهرستان نیز قابل لمس و ثمربخش بوده است، گفت: در چهارساله دولت یازدهم، گازرسانی به ۹۰ روستا، ساخت ۵ مجتمع آبرسانی برای بهره مندی ۴۴ روستا، تکمیل و چهارخطه شدن بخشی از جاده های ارتباطی آمل به بابل قدیم، آمل به فریدونکنار، آمل به چمستان ، آسفالت ۲۰۱ روستا و تجهیز، تسطیح و یکپارچه سازی ۵۰۴ کیلومتر از شالیزارهای شهرستان انجام شده که هم اکنون به برکت دولت، مردم نیز از مزایای آن بهره مند هستند.
فرماندار آمل با اشاره به رقم اعتبارات استانی شهرستان آمل، این میزان اعتبار را برای اجرای پروژه های بزرگ این شهرستان که ذکر شد، کافی ندانست و تحقق اجرای این پروژه ها را مدیون تلاش بی حد و مرز دکتر یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی برای جذب اعتبارات ملی دانست.
ایشان تلاش مدیران این شهرستان را که در حد مدیران کل استانی زحمت می کشند، ستودنی دانست و سهم نزدیک به ۵۰ درصدی صنعت و اشتغال این شهرستان در استان را ثمره تلاش همه مسئولین شهرستان آمل دانست.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی غفاری امام جمعه شهر امام زاده عبدالله با بیان اینکه در حکومت اسلامی ولایت وجود نداشته باشد حکومت حکومت طاغوتی است گفت: برای انقلاب اسلامی در راس آن ولایت وجود دارد و همه دولتمردان وارگانها با وجود ولایت مشروعیت پیدا می کنند.

وی افزود: هدف انقلاب اسلامی ایجاد عدالت ، رفع فقر و مشکلات بود و متاسفانه هرچه به جلوتر می رویم آرام آرام نسبت به آن فاصله می گیریم و شهیدان رجائی و باهنر به عنوان اسوه و سمبل دولتمردان هستند.

در ادامه ساختمان اداری و آتش نشانی شهرداری امام زاده عبدالله به بهره برداری رسید و در پایان به پاس گرامی داشت و یادبود شهدای دولت، نهالهایی در محوطه شهرداری امام زاده عبدالله (ع) کاشته شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.