پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
کاپیتان نکو افاضلی را گلباران کرد
دقایقی قبل تیم فوتبال خونه به خونه بابل با نتیجه چهار بر صفر مهمان خود صبای قم را در هم کوبید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

هفته سوم لیگ دسته اول کشور با دیدار دو تیم خونه به خونه بابل و صبا قم ساعت ۱۷:۳۰ آغاز گردید که سرخپوشان خونه به خونه به مصاف تیم یکدست آبی پوش صبا رفت.
ابتدای کار برای ادای احترام به بازیکن اسبق تیم خونه به خونه(مرحوم سید حمید حسینی) بازیکنان دو تیم یک دقیقه سکوت اختیار کردند.
شاگردان نکونام از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کردند اما باز هم بابلی ها با بدشانسی مواج شدند و در دقیقه ۱۵ وفا هخامنش مدافع این تیم دچار مصدومیت شد و قادر به ادامه بازی نشد تا محمد قریشی بجای او وارد زمین شد.
دقیقه۱۵شوت سرکش آرش عبدلی بازیکن صبا را دروازبان خونه به خونه به زیبایی مهار کرد و یک دقیقه بعد نوبت به بابلی ها رسید که توسط مهدی خیری دروازه حریف را تهدید کنند.
دقیقه۳۳ضربه کرنر زیبای محمد قاسمی نژاد را محمد قریشی با ضربه سر برای حمیدرضا دیوسالار ارسال کرد و مدافع پیش تاخته خونه به خونه اولین گل این تیم را به ثمر رساند.
این پایان کار نبود و چهار دقیقه بعد هادی خیری با یک پاس در عرض زیبا برای روح الله باقری مهاجم فرصت طلب خونه به خونه را صاحب توپ کرد تا دومین گل شاگردان نکونام را به ثمر برساند.
نیمه اول این دیدار با همان نتیجه دو بر صفر به سود بابلی ها به پایان رسید.
نیمه دوم این دیدار با حملات پی در پی شاگردان نکونام آغاز شد.
بازیکنان صبا نیز چند موقعیت نصفه و نیمه داشتند اما مدافعان بابلی با دفاع بی نقص خود مانع از گلزنی آنها شدند.
دقیقه ۸۷ بازیکنان خونه به خونه طی یک ضدحمله خطرناک به سمت دروازه صبا هجوم بردند و مدافعان صبا در محوطه جریمه حمید کاظمی را سرنگون کردند و داور نقطه پنالتی را نشان داد و گل سوم خونه به خونه توسط حمید کاظمی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.
این پایان کار نبود و حمید کاظمی با یک شوت سهمگین توپ را به کنج دروازه صبا فرستاد تا دروازبان این تیم فقط نظاره گر این صحنه باشد و حمید کاظمی تعویض طلایی نکونام لقب بگیرد.

علی گرجی پور

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.