پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

لشگرکشی کره‌ ای ها به قصد انتقام
شین تائه یونگ سرمربی جوان تیم ملی کره جنوبی تیمش را برای کسب یک برد و رسیدن به جام جهانی برای جدال با تیم ملی ایران آماده می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

تیم ملی کره جنوبی برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیاز به پیروزی در دو بازی باقیمانده این تیم در رقابت های مقدماتی دارد.

شین تائه یونگ سرمربی جدید تیم ملی کره ، با دعوت از تمامی ستاره ها و لژیونرهای سرشناس این تیم سعی دارد تیمی قدرتمند را برای کسب امتیازات این دو بازی مهم روانه میدان کند.

 

۴-۲-۳-۱ تهاجمی

شین تائه یونگ سرمربی تیم ملی کره جانشین اولی اشتلیکه آلمانی شده است. او پیش از این مربی تیم المپیک و زیر ۲۱ سال کره جنوبی بوده است. یکی از نکات برجسته درباره این مربی مهارت های ارتباطی او است. کره ای ها امیدوارند به سبب آشنایی این مربی با فضای تیم ملی کره بتواند از نظر روحی تیمش را برای موفقیت ارتقا دهد. شین تائه یونگ ۲۳ بازی ملی در کارنامه اش دارد و موفق شد تیم ملی کره جنوبی را به مرحله نیمه نهایی المپیک ریو ۲۰۱۶ برساند. او یک مربی متکی بر شیوه تهاجمی است که روش پایه تیمش ۱-۳-۲-۴ است. او با این روش بهترین نتایج را در بازی هایی که با تیم زیر ۲۱ سال کره جنوبی برگزار کرده به دست آورده است. او اما دو روش دیگر را نیز برای بازی های خاص به کار می گیرد. ۱-۴-۱-۴ دومین روشی است که شین تائه یونگ به کار می گیرد و این کار را به سبک پپ گوآردیولا در بایرن مونیخ انجام می دهد. او در دوبازی با این روش توانست به دو پیروزی دست پیدا کند. این مربی جوان در بعضی مواقع از ۲-۴-۴ الماس نیز استفاده کرده که هرچند با این روش نتایج بدی نگرفته است.

 

۵ لژیونر در لیست شین

سرمربی کره جنوبی با تجربه و شناختی که از تیم ملی فوتبال کره جنوبی دارد برای موفقیت روی نیمکت نشسته و باید برای رسیدن به جام جهانی ابتدا از سد بزرگی به نام تیم ملی ایران بگذرد. او خوب می داند دشوارترین جدالش با کارلوس کی روش مربی بزرگ تیم ملی ایران است که در این چند سال بیشترین ضربه را به تیم ملی کره جنوبی زده است.
شین برای بازی حساس کره برابر تیم ملی ایران قصد دارد از تمامی سرمایه های فوتبال کره استفاده کند هرچند که اعلام کرده قصد دارد تغییرات اساسی در ساختار ساخته شده توسط اولی اشتلیکه ایجاد کند؛ اما موضوعی که هست اینکه شین برای این دو بازی حساس ۵ لژیونر سرشناس این کشور که در فوتبال اروپا شاغل هستند را به تیم ملی دعوت کرده است.

 

 

سئول کانون فوتبال آسیا

این روزها سئول کانون فوتبال آسیا است چرا که یکی از پرافتخارترین تیم های این قاره در رقابت های جام جهانی هنوز نتوانسته جواز صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ را به دست بیاورد. نکته جالب این که از سال ۱۹۸۶ و جام جهانی مکزیک کره جنوبی در تمامی ادوار جام جهانی حضور داشته است و جالب تر اینکه تیم ملی ایران و کارلوس کی روش می توانند این تیم را بعد از هشت دوره حضور متوالی از حضور در جام جهانی محروم کنند. به همین دلیل است که تا روز ۹ شهریور که دو تیم کره و ایران به مصاف هم می روند سئول کانون مرکز فوتبال آسیا است.
شین تائه یونگ سرمربی کره درحال حاضر ۱۷ بازیکن را در اردوی تیم ملی کره جنوبی در اختیار دارد و منتظر است تا با اضافه شدن لژیونرها تیمش را با تمامی نفرات آماده جدال با ایران بکند. بازیکنان لژیونر کره ای بعد از انجام بازی های روزهای شنبه و یکشنبه فوتبال اروپا به سئول پرواز می کنند تا برای بازی با تیم ملی ایران آماده شوند.

 

ستاره هایی از باشگاه های اروپا

بازیکنان کره ای و ژاپنی در حال حاضر در فوتبال اروپا کاملا جا افتاده و در تیم های خوب باشگاهی بازی می کنند.

 

کاپیتان در کنار تیم

کی سونگ یئونگ کاپیتان تیم ملی کره و بازیکن تیم سوانسی است که از روز جمعه و زودتر از سایر لژیونرها به تمرینات تیم ملی کشورش اضافه شده است. او هافبک مرکزی تیم باشگاهی و تیم ملی کره است و یکی از بهترین های این تیم به شمار می آید.

 

مهاجم تاتنهام

سون هیونگ مین مهاجم سرشناس تیم ملی کره نیز بعد از بازی یکشنبه تیمش در لیگ برتر انگلستان مقابل برنلی به سئول پرواز خواهد کرد و احتمالا یکی از مهاجمان ثابت تیم ملی کره برابر تیم ملی ایران و ازبکستان خواهد بود.

 

 

از بوندس لیگا…

کوجا چئول دیگر لژیونر کره ای شاغل در اروپا در حال حاضر در تیم اف سی آگزبورگ بازی می کند. او بازیکن خط هافبک است و در طول مدتی که اولی اشتلیکه هدایت تیم کره را در اختیار داشت به تیم ملی دعوت نمی شد. حالا سرمربی جوان کره نام او را در لیست بازیکنان دو بازی حساس مقدماتی جام جهانی قرار داده است.

 

هافبکی از فوتبال فرانسه

 

کوون چانگ هون دیگر هافبک تیم ملی کره است که در تیم دژیون از فوتبال فرانسه بازی می کند. او نیز درگیر بازی های لاشامپیونه است و بعد از بازی امروز برابر مون پلیه به سمت سئول پرواز خواهد کرد.

 

زوج اتریشی خط حمله

هوانگ هی چان که احتمالا زوج سون هیونگ مین در خط حمله تیم ملی کره جنوبی دربازی برابر ایران خواهد بود در تیم ردبول سالزبورگ اتریش بازی می کند. او که در یازده مسابقه اخیر تیمش ۷ گل به ثمر رسانده با ۲۱ سال سن مهاجمی خطرناک در خط حمله کره جنوبی به شمار می آید.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.