پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مشکل کمبود آب و قطعی برق خوزستانی ها در دمای هوای بیش از ۶۰ درجه
نماینده مردم شادگان در مجلس گفت: قطعی آب و برق برخی از روستا های خوزستان که در این ایام بالاترین دما را تجربه می کنند باعث شده است تا مردم این شهرها و روستاها تابستان خود را به سختی بگذرانند؛ هنوز مردم در این منطقه به ویژه شادگان و روستاهای تابعه از مشکل کمبود آب وقطعی برق رنج می برند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

با اشاره به مشکلات کمبود آب و قطعی برق مردم خوزستان به ویژه شهرستان شادگان و روستاهای تابعه گفت: قطعی آب و برق برخی از روستاهای خوزستان که در این ایام بالاترین دما را تجربه می کنند باعث شده است تا مردم این شهرها و روستاها تابستان خود را به سختی بگذرانند؛ هنوز مردم در این منطقه به ویژه شادگان و روستاهای تابعه از مشکل کمبود آب و قطعی برق رنج می برند.

وی ادامه داد: بر اساس پیگیری هایی که در این رابطه به مسئولان مربوطه داشته ایم برخی اقدامات برای تامین این نیازها شده است و این اقدامات در برخی موارد در حد همان بروکراسی اداری مانده و در برخی موارد هم کارهایی انجام داده اند ولی اقدامات تا کنون جوابگوی مردم نبوده است و هنوز مردم شادگان و روستاهای آن با کمبود آب و قطعی برقی در برخی روزها مواجه هستند.

نماینده مردم شادگان در مجلس با اشاره به دمای هوای این شهرستان اظهارداشت: امروز مردم شهرستان شادگان و استان خوزستان تابستان خود را با دمای بالای ۶۰ درجه می گذرانند در حالی که با مشکلات کمبود آب و قطعی برق نیز مواجه هستند.

ناصری نژاد با بیان اینکه باید اقدامات جدی در این رابطه از سوی مسئولین انجام شود عنوان کرد: قراردادهایی را دولت برای انتقال آب به شهرستان های استان خوزستان با شرکتهای پیمانکار منعقد کرده است ولی این روند باید سرعت بیشتری به خود بگیرد و هرچه زودتر مشکلات مردم این استان رفع شود.

منبع : راه دانا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.