پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

6666666666
جوانان فعال برای مشارکت های اجتماعی وارد کمیسیون های مختلف مجمع جوانان می شوند

سینا هدایت رئیس مجمع جوانان مازندران با اشاره به راه اندازی کمیسیون های مختلف در مجمع جوانان مازندران از جوانان فعال استان دعوت کرد برای حضور در فعالیت های اجتماعی به عضویت این کمیسیون ها درآیند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سینا هدایت رئیس جدید مجمع جوانان استان مازندران، با اشاره به راه اندازی کمیسیون های ۱۲ گانه در مجمع جوانان گفت : همه ی جوانان فعال رده های سنی ۱۸ تا ۳۵ سال که تمایل به مشارکت در موضوعات مختلف اجتماعی و فرهنگی دارند تا تاریخ ۸ آبان ماه جاری می توانند با مراجعه به ادارات ورزش و جوانان شهرستان های مازندران و تکمیل فرم مربوطه، آمادگی خود را برای حضور جدی تر در جامعه اعلام کنند. وی افزود؛ مخاطبان جوان می توانند برای اطلاع از جزئیات این خبر با شماره ۰۹۳۶۶۷۴۵۱۴۵ تماس حاصل فرمایند.

رئیس مجمع جوانان مازندران با اشاره به تغییرات و تصمیمات جدید در این مجمع اظهار داشت؛ خرد جمعی حاکم بر مجمع، متولی تغییرات جدید است و نقش آفرینی همه ی اعضا و ایجاد تحرکات و فعالیت ها در حوزه جوانان یک مطالبه جدی بود و امیدواریم از این پس شاهد بروز خلاقیت ها و نقش آفرینی موثر جوانان و همینطور بکارگیری حداکثری از ظرفیت جوانان برای مشارکت های اجتماعی در جامعه باشیم.

هدایت حرکت در مسیر بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری را از اولویت های مهم مجمع جوانان در پیشبرد امور دانست و گفت : اینکه مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاون فرهنگی و جوانان در سن جوانی قرار دارند یک فرصت برای جوانان است و با توجه به روحیات این دو عزیز که همواره در کنار جوانان بوده اند، مطمئنا شاهد اتفاقات خوب در این حوزه خواهیم بود.

وی در پایان با دعوت دوباره از جوانان پویا و خلاق استان برای حضور در کمیسیون های ۱۲ گانه مجمع جوانان گفت : شرایط سخت فعلی می طلبد که همه جوانان با همدلی و اتحاد و با هم افزایی در میدان باشند و اگر این موتور محرک جامعه فعال باشد می توان شاهد توسعه و پیشرفت استان و کشور بود.

گفتنی است؛ فرم مربوط به عضویت در کمیسیون های ۱۲ گانه مجمع جوانان مازندران قرار داده شده است.

sfdfdsgg
sfdfdsgg

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.