پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

WhatsApp Image 2020 10 14 at 09.53.03
با همدلی ، پازل مهربانی را کامل کنیم

رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل از برگزاری کمپین پازل همدلی در قالب پویش ایران همدل در آمل همزمان با سراسر کشور و با هدف تامین لوازم التحریر ،کیف مدرسه و … مورد نیاز کودکان و دانش‌آموزان تحت پوشش بهزیستی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

بزرگترین چیدمان مهربانی در آمل همزمان با سراسر کشور با شعار قطعه قطعه جمع گردد همدلی معنا شود و با هدف تامین لوازم التحریر ، کیف مدرسه و تبلت مورد نیاز کودکان و دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی شهرستان آمل خبر داد و افزود : در راستای حمایت و رسیدگی به دانش آموزان نیازمند و تحت پوشش بهزیستی و بکارگیری از مشارکت ها و نیات خیر مردم قطعات پازل های ده هزار تومانی توسط مشارکت های کوچک مردمی تکمیل شده و نام خیر و مشارکت کننده روی قطعه خریداری شده ثبت می گردد و در نهایت این پازل به نمادی ماندگار در بزرگترین پازل تبدیل می شود.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل ضمن دعوت از همشهریان و خیرین نیک اندیش آملی در این طرح گفت : خیرین عزیز می توانند با ورود به سامانه WWW.Puzzlehamdeli.irنسبت به واریز کمک های نقدی خود اقدام که با خرید هر پازل یک کد رهگیری برای خیر ارسال خواهد شد.
وی از همه مجموعه های نیکوکاری همانند موسسات ، خیریه ، ادارات ، نهاد ها ، کارخانجات ، صاحبان صنایع ، تولیدکنندگان و … درخواست نمود ، در راستای وظایف اجتماعی خود نسبت به تامین لوازم التحریر از طریق پازل همدلی اقدام نمایند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.