پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سه هزار و ۲۰۰ نسخه کتاب طی ۲ سال گذشته جذب کتابخانه های عمومی آمل شد

یوسف لاطف رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان آمل در گفتگوی اختصاصی با مازندرانه گفت: سال گذشته هم در سمت مسئول کتابخانه دانش پژوه شهرستان آمل توانستم ۱۵۰۰ نسخه کتاب برای شهرستان آمل دریافت کنم که در مجموع طی ۲ سال گذشته ۳۲۰۰ نسخه کتاب به ارزش ۱۵۰ میلیون تومان توانستیم جذب کتابخانه های آمل کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

یوسف لاطف رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان آمل در گفتگوی اختصاصی با مازندرانه گفت: یکی از شاخصه های کتابخانه های هر شهرستان منابع موجود در کتابخانه ها در کل آن شهرستان می باشد.

وی افزود: با توجه به گرانی کاغذ و هزینه بالای چاپ کتاب با رایزنی های چندین ماهه خود موفق شدیم با کتابخانه ملی کشور برای اولین بار ارتباط گرفته و ۱۷۰۰ نسخه کتاب به ارزش تقریبی ۸۵ میلیون تومان جذب کنیم.

لاطف ادامه داد: این تعداد کتاب ها به ۷ باب کتابخانه اختصاص یافته و بین کتابخانه های سطح شهرستان آمل تقسیم و توزیع شد.

وی تصریح کرد: در تقسیم بندی کتاب ۲ نکته را در نظر گرفتیم و با توجه به منابع سطح شهرستان به کتابخانه هایی که کمترین منابع را داشتند بیشترین کتاب و به کتابخانه هایی که بیشترین منابع را داشتند کمترین کتاب ها را ارسال کردیم.

این مقام مسئول ادامه داد: در انتخاب و ارسال کتاب ها به محیط اجتماعی آن منطقه و طیف مراجعه کننده اعضا هم توجه کردیم و کتاب های خاصی را برای هر منطقه توزیع کردیم.

وی تاکید کرد: سال گذشته هم در سمت مسئول کتابخانه دانش پژوه شهرستان آمل توانستم ۱۵۰۰ نسخه کتاب برای شهرستان آمل دریافت کنم که در مجموع طی ۲ سال گذشته ۳۲۰۰ نسخه کتاب به ارزش ۱۵۰ میلیون تومان توانستیم جذب کتابخانه های آمل کنیم.

خبر و تنظیم: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.