پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

WhatsApp Image 2020 09 14 at 22.00.36
دانشگاه فنی و حرفه ای سرآمد همه دانشگاه ها است

اختصاصی مازندرانه/ دکتر امیر حیاتی رئیس دانشگاه فنی وحرفه ای استان مازندران در نشست روسای دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ای مازندران در دانشکده فنی و حرفه ای محمودآباد گفت: آموزش و پژوهش در کنار هم ۲ بال بالنده برای ارتقای سطح کیفی دانشگاههای فنی حرفه ای می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

صبح امروز نشست روسای دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ای مازندران به میزبانی دانشکده فنی و حرفه ای محمودآباد با حضور ریاست دانشگاه فنی وحرفه ای استان ، معاونین و روسای دانشکده و آموزشکده ها برگزار شد.

دکتر امیر حیاتی رئیس دانشگاه فنی وحرفه ای استان مازندران در ابتدا بیان کرد: انتصاب دکتر پاشایی به عنوان معاونت پژوهشی استان مازندران، دکتر قربان قاسمی به عنوان رئیس آموزشکده علامه حسن زاده آملی و همچنین مهندس کورش فتاحی به عنوان رئیس دانشکده امام صادق ( ع ) بابل را تبریک عرض می نمایم.

وی افزود: دانشگاه فنی و حرفه ای سرآمد همه دانشگاه ها است و باید در سایه دوستی و فضای متوازن رشد کند و علارغم تمامی مشکلات، اگر صداقت در کار باشد تمامی مسائل قابل انجام شدن می باشد.

حیاتی با بیان اینکه این جلسات باید بصورت یکنواخت در فواصل زمانی مشخص برگزار شود گفت: کلاسها بصورت مجازی می باشد و می بایست نظارت از سوی روسا بصورت کامل و جدی انجام شود.

وی ادامه داد: بارگزاری درسها، آنلاین در سامانه سمیاد انجام می شود و این سامانه به عنوان یک سامانه خانگی و مادر کار خود را دنبال می نماید.

رئیس دانشگاه  فنی وحرفه ای استان مازندران تصریح کرد: استفاده از معاونت پژوهشی اقدامی مناسبی می باشد که در کنار آموزش در سطح کشور نیز فعالیت خواهد داشت و می توان گفت آموزش و پژوهش در کنار هم ۲ بال بالنده برای ارتقای سطح کیفی دانشگاههای فنی حرفه ای می باشند و اینکه تمامی بخش ها در کنار آموزش هستند تا به شکل صحیح و اصولی انجام پذیرد.

وی تاکید کرد: از دکتر خویی معاون آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران انتظار می رود فراخوانی در حوزه آموزشی داشته باشد و کارکنان آموزش نیز در پاسخگویی به دانشجویان بتوانند به خوبی جوابگو باشند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: عدم وجود آموزشکده دختران در غرب مازندران مشهود است و امیدواریم با اعلام آمادگی از طرف مسئولان، هر چه زودتر خلا نبود این فضای آموزشی و پژوهشی برای دختران غرب استان پر شود.

دکتر حیاتی بیان کرد: امیدواریم با توجه به تعاملی که بین دانشگاه فنی و حرفه ای و آموزش و پرورش وجود دارد، فارغ التحصیلان این دانشگاه بعنوان دبیر هنر آموز جذب آموزش و پرورش شوند و بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند.

رئیس دانشگاه  فنی وحرفه ای استان مازندران در پایان گفت: از ریاست و کارکنان دانشکده فنی و حرفه ای محمودآباد که در زمان شیوع کرونا ، آموزش مجازی و آنلاین را به بهترین شکل ممکن اجرا کردند کمال تقدیر و تشکر را دارم.

اختصاصی مازندرانه

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.