پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

IMG 0630
مراسمات محرم باید با حفظ پروتکل های بهداشتی برگزار شود

رضا حاجی پور نماینده محترم شهرستان آمل در خصوص برگزاری مراسمات محرم در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه گفت: مراسم ابا عبدالله الحسین ع باید با حفظ تمامی پروتکل های بهداشتی و طبق دستورات ستاد کرونا در تکایا، مساجد و هیات ها برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

رضا حاجی پور نماینده محترم شهرستان آمل در خصوص برگزاری مراسمات محرم در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه گفت: بنده به عنوان خدمتگذار مردم در سطح شهرستان آمل و با توجه به اطلاعات اندکی که به واسطه بزرگواران در ستاد کرونای کشور و جلساتی که در ساختمان وزارت بهداشت و درمان برگزار شد بایستی عرض کنم که ویروس کرونا تمامی مردم دنیا را به چالش کشاند و ما مستثنی نیستیم و باید در جهت مقابله با این ویروس تمامی مراقبت های ویژه را به عمل آوریم که هم بتوانیم ادامه عزای آقا اباعبدالله الحسین را برگزار کنیم و هم در جهت حفظ سلامت خود کوشا باشیم.
وی ادامه داد: این ویروس شوخی بردار نیست و مشخص نیست چه زمانی به پایان برسد بنابراین همراه ما است و تمام تلاشمان را برای محافظت از خود و اطرافیانمان باید به کار گیریم.
حاجی پور افزود: در مرحله اول خیلی از عزیزانمان را از دست دادیم و در مرحله دوم به جهت عدم رعایت و برگزاری مراسمات عروسی و سایر جشن ها و… موجب شد که این بیماری به سرعت اوج بگیرد اما خوشبختانه رو به کاهش بیماران هستیم و تا جایی که امکان دارد باید مراقبت کنیم.

IMG 0630
IMG 0630

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.