پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

IMG 0716 1
رعایت پروتکل های بهداشتی در هیئت ها و اماکن مذهبی فوق العاده است

سید جعفر رسولی فرماندار آمل در پنجمین جلسه شورای اداری و جشنواره شهید رجایی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گفت : در ارتباط با ویروس کرونا وضعیت شهر ما و تعداد بیماران رو به کاهش است و این نشان می دهد که کادر درمان چقدر تلاش کردند و مردم به درستی پروتکل های بهداشتی را رعایت کردند،

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سید جعفر رسولی فرماندار آمل در پنجمین جلسه شورای اداری و جشنواره شهید رجایی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گفت : در ارتباط با ویروس کرونا وضعیت شهر ما و تعداد بیماران رو به کاهش است و این نشان می دهد که کادر درمان چقدر تلاش کردند و مردم به درستی پروتکل های بهداشتی را رعایت کردند، زیرا فرهنگ رعایت کردن مسائل بهداشتی در شهرستان جا افتاده است.

وی افزود: مردم ما همراه با کادر درمان پای کار آمدند و جنگیدند و به همین خاطر ما هر روز شاهد کاهش تعداد بیماران کرونایی در شهرستان‌هستیم.

رسولی ادامه داد: بیشترین جایی که پروتکل های بهداشتی در آن رعایت می شود اماکن مذهبی و هیئت‌های شهرستان هستند که از این عزیزان تقدیر و تشکر ‌می‌کنیم.

وی ادامه داد: ما پروژه های نیمه کاره مهمی در شهرستان داریم مانند پروژه چهار بانده شدن جاده هراز و …که با همت و تلاش تمامی مدیران به زودی به سرانجام می‌رسانیم.

فرماندار آمل اظهار داشت: با توجه به پیشرفت در امور شهری و افزایش جمعیت شهرستان و همچنین درخواست و نیاز مردم وضعیت نقل و انتقالات و برق در برخی مناطق به نسبت خوب شد و یک سوم از برق مصرفی استان به شهرستان آمل تعلق دارد که ما برای تامین برق مصرفی مردم و جلوگیری از قطعی برق منازل هدف‌گذاری کرده‌ایم و امیدواریم مردم هم رعایت کنند و در مصرف برق صرفه جویی کنند.

تنظیم: سیده ستایش موسوی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.