پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

۷۲۰۰ بسته معیشتی در آمل بین نیازمندان توزیع خواهد شد

روز گذشته سرهنگ سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در حاشیه توزیع ۲۲۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان آملی گفت:طی ۳ مرحله قرار است در رزمایش کمک مومنانه، ۷۲۰۰ بسته معیشتی برای نیازمندان آملی تهیه و در بین آنها توزیع شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

روز گذشته سرهنگ سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در حاشیه توزیع ۲۲۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان آملی گفت:طی  3 مرحله قرار است در رزمایش کمک مومنانه، ۷۲۰۰ بسته معیشتی برای نیازمندان آملی تهیه و در بین آنها توزیع شود.

سرهنگ سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در آمل به خبرنگار مازندرانه گفت: ادامه رزمایش کمک مومنانه  را در  مرحله اول با توجه به توصیه مقام معظم رهبری آغاز کردیم و مردم فهیم و گرانقدر شهرستان آمل نیز در این موضوع  با همه وجود به صحنه آمدند.

وی ادامه داد: به حول قوه الهی در این مراسم ۲۲۰۰ بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند و شهید شهرستان آمل توزیع خواهد شد.

مسلمی افزود: در برنامه ریزی های انجام شده در سطح استان مازندران و شهرستان آمل، انشالله در مرحله دوم که به مناسبت دهه اول ماه محرم است و مرحله سوم نیز که آخر صفر می باشد، حدود ۷۲۰۰ بسته معیشتی تحویل نیازمندان آملی خواهیم داد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران تصریح کرد: از امام جمعه آمل که مسئولیت قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) را نیز برعهده دارد و همچنین مسئولان شهری و بسیجیان حوزه ها و پایگاهها که انصافا پای کار بودند و نیازمندان را شناسایی کردند، نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

وی تاکید کرد: امروز به نیابت از فرماندهی سپاه پاسداران از آحاد تشکر می کنم، چون در شرایطی که خود در بدترین شرایط اقتصادی قرار دارند اما برای نشان دادن انقلابی گری خود در همه زمینه ها در این برهه نیز در میدان حضور پیدا کردند و برای کمک به همنوع با تمام توان پای کار آمدند.

سرهنگ سیاوش مسلمی  در پایان گفت: انشالله بتوانیم خدمت گذار خوبی برای مردم باشیم و اعتقاد داریم مردم ولی نعمت ما هستند و ما باید خدمت گذاری خود را به نحو احسنت انجام دهیم .

تنظیم: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.