پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

طی پیامی;
رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل هفته بهزیستی را تبریک گفت
کبری اسفندیاریان رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل، طی پیامی، 21 لغایت 27 تیرماه 1399 را که بعنوان هفته بهزیستی نامگذاری شده است، تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

کبری اسفندیاریان رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل طی پیامی هفته بهزیستی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی
۲۱ لغایت ۲۷ تیرماه ۱۳۹۹ ، بعنوان هفته بهزیستی نامگذاری شده است که امسال با شعار بهزیستی در گام دوم ، شفافیت ، تحول خدمت ، ارتقای سلامت اجتماعی در خانواده در سراسر کشور گرامی داشته می شود.
با توجه به اینکه مبنای شکل گیری بهزیستی کمک به تامین حداقل هزینه زندگی خانواده های نیازمند و بی سرپرست و ایجاد زمینه های مناسب برای خودکفائی آنان بوده ، نام گذاری چنین روز و هفته ای از میزان اهمیت آن در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خبر می دهد.
اکنون برای باری دیگر هفته بهزیستی با موج احساسات لطیفی که به ملت هدیه می دهد از راه رسیده است ، هفته مهرورزی و دوستی ، هفته صفا و صمیمیت ، هفته مهربانی و یاری.
از این رو ضمن تبریک فرارسیدن هفته بهزیستی از تمام تلاشگران صبور و مهربان این عرصه مهم که با مسئولیت پذیری موجب تسکین آلام معلولین، ، کاهش دغدغه ها ی مددجویان ، کودکان کار و کم برخوردار ، آرامش آسیب دیدگان اجتماعی و ارتقای سطح سلامت روان آحاد جامعه می گردند، صمیمانه تشکر می نمایم.
امیدوارم همه با هم در مسیر بهتر زیستن این کانون عشق ، فداکاری و ایثار تا رسیدن به رفاه اجتماعی گام برداریم.

کبری اسفندیاریان
رئیس اداره بهزیستی شهرستان آمل

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.