پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

منتخب مردم آمل و لاریجان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی;
یک تنه نمی توان شق القمر کرد/ رایزنی مثبتی برای تعریض خیابان امام رضا(ع) با رییس سازمان برنامه و بودجه داشتم
منتخب مردم آمل و لاریجان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست صمیمی با اعضای شورا، شهردار آمل و معاونین شهردار گفت : مدیری موفق است که بتواند اشراف کامل به همه جوانب داشته باشد و بعد از آن تصمیم درست بگیرد، تصمیمات، حرکت ها و کارهایی را استارت بزنید که بتوانید آنها را به پایان برسانید .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

منتخب مردم آمل و لاریجان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست صمیمی با اعضای شورا، شهردار آمل و معاونین شهردار ضمن تبریک هفته شورا گفت : به مصداق آیه قرآن « و امرهم شورا بینهم » شورا یک چراغ راهی برای همه، در هر جا و هر زمینه می باشد، شورا یک پارلمان شهرستانی در جهت رفع مشکلات مردم است .

رضا حاجی پور اظهار داشت : خداوند ظرفیت ها و جاذبه های زیادی به این شهرستان داده است، از قله عظیم دماوند گرفته تا رودخانه کبیر هراز، آبگرم لاریجان و آثار و بناهای تاریخی چند هزار ساله داخل شهرستان و اطراف شهر خودمان و دیگر موهبت هایی که خداوند به ما داده و باید از این فرصت ها استفاده کرد .

وی تصریح کرد : بحث شهرداری و حفظ شهر از گذشته بوده و بر اساس تعاریفی که شده شهرداری خود انتفاعی است یعنی شهرداری بایستی مخارج و هزینه های خودش را بر اساس درآمدهایی که دارد خودش تهیه و تامین کند .

منتخب مردم آمل و لاریجان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ادامه داد : شهرداری هایی موفق هستند که درآمدهای پایدار خودشان را در ابتدای شروع به کار تعریف کنند .

دکتر حاجی پور با بیان اینکه شهرداران گذشته، شوراهای گذشته، نمایندگان گذشته، همه و همه زحمت کشیدند تا به اینجا رسید خاطرنشان کرد : یک تنه نمی توان شق القمر کرد، شما ۹ نفر عضو شورا هستید، بنده هم به عنوان عضوی از این شورا و شخص شهردار ۱۱ نفر در کنار هم باشیم و در راستای آبادانی و سرافرازی شهرستان خودمان در حد توان و بضاعت و با استفاده از فکر، اندیشه، دانش و تخصص عزیزانمان در حوزه های مختلف این فضا را فراهم کنیم .

وی بیان کرد : در خصوص خیابان امام رضا (ع) در جلسه مجمع نمایندگان منتخبین این دوره با دکتر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه با جرات و جسارت اعلام کردم ۴۱ سال است در آمل خیابانی داریم به نام خیابان امام رضا (ع) که نتوانستیم آن را تعریض کنیم و این بودجه را هم نداریم و به کمک شما نیاز داریم، موضوع پسماند را هم در حضور همه منتخبین مطرح کردیم و اعلام کردیم حدود ۴۰ سال زباله های شهرها و روستاهای اطراف آمل را جمع می کنیم و قله ای در جایی به نام عمارت مانند قله دماوند تشکیل شده و با بارش باران، شیرابه ها به منابع زیرزمینی و پائین دست آن که سدی در حال احداث است وارد شده که نتیجه آن ابتلای شهروندان عزیز به بیماری های صعب العلاج است .

منتخب مردم آمل و لاریجان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز با هم عهد ببندیم، دست به دست هم بدهیم و کاری انجام بدهیم که برای همیشه در این شهر ماندگار شود تصریح کرد : علاوه بر کارهای خدماتی که شهرداری انجام می دهد بودجه را متمرکز کنید، با توجه به وضعیت اقتصادی، بودجه ندارید، دولت هم بودجه ندارد و خزانه خالی است، ۴۱ سال پس از انقلاب همچنان در تحریم قرار داریم، جنگ را سپری کردیم، مشکلات مختلف را در دوره های مختلف سپری کردیم و الحمدلله امروز در عرصه های مختلف و عرصه نظامی ابرقدرت خاورمیانه شدیم و دشمنان جرات نمی کنند به طرف ما بیایند، اینکه از سرانه ملی یا جاهای مختلف به ما بودجه ای برسد سخت است ولی ما دفاع می کنیم و با تعامل با مدیران ارشد استانی و مدیران کشوری هر مقداری هم که برای آبادانی شهرمان اعتبار بگیریم باز هم پیگیری خواهیم کرد تا اعتبار بیشتری بگیریم .

وی با بیان اینکه مدیری موفق است که از موقعیتی که در آن قرار دارد جلوتر حرکت کند افزود : مدیری موفق است که بتواند اشراف کامل به همه جوانب داشته باشد و بعد از آن تصمیم درست بگیرد، تصمیمات، حرکت ها و کارهایی را استارت بزنید که بتوانید آنها را به پایان برسانید .

دکتر حاجی پور ادامه داد : در بحث رودخانه هراز بایستی سرمایه گذار بیاوریم، چون شهرداری این بودجه را ندارد و بایستی فضا را باز و مهیا کنیم تا سرمایه گذار ورود پیدا کند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.