پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

یونایتد به دنبال نزدیک‌ترین ستاره به رونالدو
نشریه فرانسوی Le10 Sport مدعی است منچستریونایتد به دنبال جذب ژائو فلیکس، پدیده پرتغالی باشگاه اتلتیکو مادرید است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

نشریه فرانسوی Le10 Sport امروز مدعی شد باشگاه منچستریونایتد به دنبال جذب ژائو فلیکس پدیده جوان و باتکنیک پرتغالی باشگاه اتلتیکو مادرید بوده و معتقد است انتقال او به اولدترافورد می‌تواند مثل انتقال سالها پیش کریستیانو رونالدو، نقش مهمی در بهبود وضعیت شیاطین سرخ داشته باشد.

این نشریه فرانسوی می‌گوید منچستریونایتد برای منفجر کردن چند بمب نقل و انتقالاتی در فصل تابستان آماده می‌شود و یکی از مهمترین چهره‌هایی که از الان هدف گرفته شده، ژائو فلیکس پدیده پرتغالی اتلتیکو است. از دیگر اولویت‌های نقل و انتقالاتی یونایتد، حفظ پل پوگبا و خرید جیدون سانچو نام برده شده است.

ژائو فلیکس توسط اتلتیکو مادرید و برای پر کردن جای خالی آنتوان گریزمان که به بارسلونا رفته بود خریداری شده و اتلتیکو برای او ۱۲۶ میلیون یورو پرداخته است. از فلیکس به عنوان کریستیانو رونالدوی آینده نام برده می‌شود و یونایتد که از کریستیانو خاطره بسیار خوبی دارد معتقد است فلیکس هم می‌تواند مثل رونالدو در این تیم بدرخشد و شرایط یونایتد را دگرگون کند.

از این گذشته منچستریونایتد با خورخه مندس، ایجنت ژائو فلیکس که علاوه بر او مدیریت برنامه‌های رونالدو و برونو فرناندس را هم به عهده دارد رابطه بسیار خوبی دارد.

با توجه به این مسائل، Le10 Sport می‌گوید از منابع خود مطلع شده که مساله خرید ژائو فلیکس در درون باشگاه یونایتد مصوب شده و تماس‌های اولیه هم برقرار شده است. اما بعید به نظر می‌رسد که اتلتیکو مادرید خواهان فروش فلیکس باشد و تا زمانی که دیگو سیمئونه هدایت این تیم را به عهده داشته باشد به شدت با چنین انتقالی مخالفت خواهد کرد. با وجود دشواری‌های مالی ناشی از بحران کرونا، اتلتیکو به این زودی‌ها به فروش بازیکن مهمی مثل فلیکس فکر نخواهد کرد اما این مانع منچستریونایتد نخواهد شد تا در تابستان آتی از فرصت طلایی خود برای فشار آوردن به اتلتیکو استفاده نکند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.