پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

بدهی ۴۰ میلیاردی پرسپولیس در یک ماه آینده
به گفته عضو هیئت مدیره پرسپولیس، این باشگاه باید ۴۰ میلیارد تومان تا ماه آینده به طلبکارانش بپردازد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

شب گذشته مهرداد هاشمی در برنامه زنده فوتبال برتر حضور یافت و درخصوص پرونده های پرسپولیس در فیفا گفت: ما هر حرف و کلامی که اینجا درباره بدهی ها بزنیم یک سند در دادگاه های بین المللی است و من نمی‌خواهم عدد بگویم اما می‌توانم بگویم ۱۱ مورد شکواییه داریم که هیچ کدام شرایط جالبی ندارد. من کیس دارم مثل آقای چوک که ۱۰ هزار دلار بوده اما سر این مبلغ هم مذاکره کردند و هم مصالحه کردند اما این را هم نپرداختند! این برای آبروی مملکت خیلی بد است، اگر نمی‌خواهی پول کسی را بدهی چرا وقتش را گرفتی و مذاکره کردی؟ چند مورد داریم که عددش زیر ۱۰۰ هزار دلار است؛ هم مذاکره کردیم، هم مصالحه کردیم اما پول را ندادیم!

 

عضو هیئت مدیره سرخ ها افزود: مثل این است که یک نفر از تشنگی دارد می‌میرد مثلا شما میگویید آقای هاشمی یک لیوان آب بده، من میگویم نوشابه هم داریم هم زرد هم مشکی، می‌گویی آب می‌خواهم بار من تعارف میکنم و آخر که گفتی مثلا نوشابه سیاه، من بگویم نداریم! چه حالی به شما دست می‌دهد؟

 

وی با تاکید بر فعالیت هیئت مدیره توضیح داد: اعداد کوچک و بزرگ زیادی داریم. شاید یکی از بزرگترین دغدغه هایی که داریم. در این یک ماه من با تمام حس و عشق وقتم را برای پرسپولیس گذاشتم و اولویت ما همین شکایت هاست. وقت میگذاریم تا ببینیم چگونه منابع درآمدی را ساماندهی کنیم و این مطالبات را بپردازیم.

 

هاشمی درباره مجموع بدهی ها گفت: مجموع بدهی ها ۲ میلیون و ۵۰ هزار یورو یک قلم است و چند هزار دلار هم یک قلم است و به صورت ریالی ۴۰ میلیارد تومان، ما در همین یکی دو ماه آینده تعهداتی است که احکام صادر شده قطعی است که باید با اولویت بپردازیم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.