پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مسئول گروه جهادی امام رضا(ع) خبر داد;
ایستگاه ضد عفونی وسایل نقلیه قرارگاه پدافند زیستی سپاه آمل افتتاح شد
سید محراب رسولی مسئول گروه جهادی امام رضا(ع) در گفتگو با خبرنگار مازندرانه گفت: ایستگاه ضد عفونی وسایل نقلیه قرارگاه پدافند زیستی سپاه شهرستان آمل به همت جهادگران گروه جهادی امام رضا(ع)، جنب پل سوم از امروز افتتاح شد و به صورت 24 ساعته در 3 گیت به صورت اتوماتیک از 3 جهت ضد عفونی اتومبیل ها را انجام می دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

ایستگاه ضد عفونی وسایل نقلیه قرارگاه پدافند زیستی سپاه شهرستان آمل به همت جهادگران گروه جهادی امام رضا(ع) از امروز افتتاح شد  و به همین منظور گفتگوی کوتاهی با سید محراب رسولی مسئول این گروه انجام دادیم .

سید محراب رسولی مسئول گروه جهادی امام رضا(ع) در گفتگو با خبرنگار مازندرانه گفت: برای افتتاح این ایستگاه بچه های گروه جهادی امام رضا(ع) ۳ شبانه روز کامل مشغول فعالیت بودند تا طراحی، اجرا و کارهای اصولی آن را انجام دهند.

وی افزود: در این ایستگاه دوستان گروه جهادی امام رضا (ع) در ۴ شیفت به صورت ۲۴ ساعته حضور دارند و ۳ گیت برای این ایستگاه در نظر گرفته شده است که به صورت اتوماتیک از ۳ جهت ضد عفونی اتومبیل ها انجام می شود.

رسولی ادامه داد: این ایستگاه تا زمانی که کرونا وجود دارد، برقرار است و بچه های ما پای کار هستند و آماده خدمات رسانی به همشهریان عزیز آملی می باشند هرچند که دوست داریم هر چه زودتر این بیماری ریشه کن شود.

وی اظهار داشت: بچه های گروه جهادی امام رضا(ع) علارغم تمامی مشکلات و بدون هیچ حقوقی و برای رضای خدا، از کار، زندگی و سلامت خود گذشتند و در این زمان که کمتر کسی جرات بیرون آمدن از خانه را دارد، مردانه پای کار ایستادند تا به سلامت هم وطنان خود کمک کنند.

مسئول گروه جهادی امام رضا(ع)  تصریح کرد: ما آمادگی کامل برای  توسعه این ایستگاه در ورودی های آمل و نقاط مختلف شهرستان را داریم و حتی در روستاها نیز می توانیم آن را پیاده سازی و اجرا کنیم و هر کسی تمایل به انجام این کار را داشته باشد می تواند به ما اطلاع دهد و ما نیز با طی کردن مراحل قانونی می توانیم کار را شروع بزنیم.

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.