پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیر جوان درمانگاه ولایت آمل مطرح کرد;
بخش دیالیز درمانگاه ولایت با خدمات دهی رایگان راه اندازی شد/ بسیجیان آملی ۱۵ الی ۲۰ درصد تخفیف هزینه دندانپزشکی دارند
احمد سفری مدیر درمانگاه ولایت آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: درمانگاه ولایت در ایام عید نیز به همشهریان عزیز آملی خدمات درمانی ارائه می دهد و داروخانه، پزشک عمومی، اورژانس برادران و خواهران این مرکز همه روزه از ساعت 7:30 الی 8 صبح شروع به کار می کند و ارائه خدمات تا ساعت 24 ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

این روزها در بهبهه ی ویروس کرونا، که همه ی کشور و جهان را درگیر کرده است، درمانگاه شبانه روزی ولایت شهرستان آمل وابسته به موسسه خدمات درمانی بسیجیان با همت احمد سفری مدیرلایق و جوان خود توانست بخش دیالیز درمانگاه  را ازتاریخ  ۲۸ اسفند ۹۸ با ۱۰ بیمار راه اندازی کند و یک عیدی خوب به مردم آمل در آستانه بهار ۹۹ بدهد.

احمد سفری  که در رزومه کاری خود مدیریت کانون بهداشت و درمان بسیج مهندسین اداره صنعت و معدن، مدیریت بهداشت و درمان سپاه ناحیه آمل، ریاست درمانگاه شهید رجایی سپاه آمل  و فرماندهی حوزه بسیج اصناف آمل را دارد، از تیرماه سال ۹۸ به عنوان مدیر درمانگاه شبانه روزی ولایت منصوب شد و طی این مدت توانست خدمات شایانی ارائه کند که مهمترین آن اضافه کردن بخش دیالیز به این درمانگاه مجهز بود.

از همین رو سری به درمانگاه ولایت آمل زدیم و گفتگوی جذابی با مدیر شایسته این مرکز درمانی انجام دادیم.

احمد سفری مدیر درمانگاه ولایت آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه بیان کرد:  درمانگاه ولایت در سال ۱۳۹۶ افتتاح شد و وابسته به موسسه تامین و درمان بسیجیان کشور است که زیر نظر سپاه مشغول فعالیت می باشد.

وی افزود: درمانگاه ولایت شامل بخش های آزمایشگاه،  فیزیوتراپی،  تخصصی،  فوق تخصصی، کلینیک دندان پزشکی، اکو قلب، تست ورزش،  داروخانه  و بخش دیالیز می باشد که مشغول فعالیت هستیم.

سفری ادامه داد: درمانگاه ولایت در بخش هایی با بیمه های نیروهای مسلح، سلامت و تامین اجتماعی قرارداد دارد،  ولی در بحث دندان پزشکی قراردادی با بیمه ها ندارد، اما ۱۵ الی ۲۰ درصد به بسیجیان آملی تخفیف می دهد.

وی اظهار کرد: پزشکانی که در این درمانگاه مشغول فعالیت می باشند گزینش شده مرکز هستند، که پزشکان عمومی، متخصص داخلی، فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری، متخصص قلب و عروق، متخصص زنان و زایمان، متخصص چشم، متخصص جراح لثه، ایمپلنت و ریشه را شامل می شوند.

مدیر شایسته درمانگاه ولایت آمل تصریح کرد: درمانگاه ولایت در ایام عید نیز به همشهریان عزیز آملی خدمات درمانی ارائه می دهد و داروخانه ، پزشک عمومی، اورژانس برادران و خواهران این مرکز از ساعت ۷:۳۰ الی ۸ صبح شروع به کارمی کند و ارائه خدمات  تا ساعت ۲۴ ادامه دارد.

وی تاکید کرد: در حال حاضر با توجه به وجود کرونا ویروس پزشکان متخصص این درمانگاه در ساعات خاصی از روز فعالیت می کنند و این وضعیت  پس از اتمام  ویروس منحوس کرونا به شکل سابق بازخواهد گشت.

سفری اضافه کرد: در این درمانگاه هر هفته یک دکتر متخصص حضور پیدا کرده و خدمات به همشهریان آملی ارائه می دهد; به عنوان مثال متخصص داخلی یکشنبه هرهفته  در درمانگاه حضور دارد و بیماران با روز و زمان حضور پزشکان متخصص در درمانگاه ولایت آشنایی دارند.

وی خاطرنشان کرد: آغاز به کار فاز دوم بخش دیالیز هم در دست اقدام است و ۱۰ تخت دیگر قرار است به این بخش اضافه شود تا مجموعا با ۲۰ تخت بتوانیم به طور شایسته تری به هم وطنان ارائه خدمت کنیم.

این مقام مسئول ادامه داد: برای شهرک بسیجیان آمل به خاطر همجواری با درمانگاه ولایت، پزشک خانواده در نظر گرفته ایم و برخی از خدمات آنها اعم از پزشک عمومی، تزریقات، ماما و غیره رایگان می باشد .

وی افزود: در بخش آزمایشگاه  قرارداد بیمه ای داریم و بخش دیالیز نیزکاملا رایگان است و هیچ هزینه ای دریافت نمی شود و به طور کلی باید گفت درمانگاه ولایت به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به مردم فهیم شهرستان آمل می باشد.

سفری در پایان گفت: توصیه من به مردم این است که  تا عادی نشدن اوضاع ، حتما در خانه هایشان بمانند و فقط در موارد ضروری از خانه خارج شوند تا بتوانیم با کمک هم این ویروس را مهار و کرونا را شکست دهیم.

خبر و تنظیم : سحر صالحی

 

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.