پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سرپرست هیئت سوارکاری شهرستان آمل خبر داد;
معرفی کمیته های پونی سواری و اسب ایرانی در آمل/ ارائه تقویم ورزشی سوارکاری سال ۹۹ به باشگاهها و ورزشکاران آملی
عرفان آسیایی سرپرست هیئت سوارکاری شهرستان آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه ضمن تقدیر و تشکر ویژه از تمامی زحمت کشان عرصه مبارزه با ویروس کرونا، بیان کرد:پس از عادی شدن شرایط موجود در کشور و اجازه اداره ورزش و جوانان مبنی بر فعالیت مجدد باشگاههای ورزشی، بلافاصله 2 کمیته پونی سواری و کمیته اسب ایرانی را در هیئت سوارکاری شهرستان آمل معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

عرفان آسیایی سرپرست هیئت سوارکاری شهرستان آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: سال نو را خدمت همه ی هم وطنان و مردم خوب و نجیب شهرستان آمل تبریک و تهنیت عرض نموده و برایشان در سال جدید سلامتی، توام با موفقیت و بهروزی از خداوند متعال خواستارم.

وی افزود: کشور به علت شیوع ویروس کرونا در وضعیت بحرانی است و هم وطنان زیادی را از دست دادیم که به خانواده های بازماندگان تسلیت عرض می کنم و از مردم انتظار داریم در خانه هایشان بمانند تا زنجیره این ویروس پاره شود و بتوان آن را کنترل کرد.

آسیایی اظهار داشت: به خاطر تلاشها و از خود گذشتگی های جامعه پرستاران، پزشکان، کادرهای درمانی و هر کسی که به نحوی در مقابله با این ویروس منحوس قدم برداشته، تقدیر و تشکر می کنم و برایشان سلامتی آرزو دارم.

وی ادامه داد: پس از عادی شدن شرایط موجود در کشور و اجازه اداره ورزش و جوانان مبنی بر فعالیت مجدد باشگاههای ورزشی، بلافاصله ۲ کمیته پونی سواری و کمیته اسب ایرانی را در هیئت سوارکاری شهرستان آمل معرفی خواهیم کرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: تقویم ورزشی سوارکاری سال ۱۳۹۹ شهرستان آمل را نیز بلافاصله خدمت سوارکارها، مربیان و باشگاهها ارائه خواهیم داد و با جدیت بیشتر و تلاشی مضاعف نسبت به قبل به کار خود تا تحقق اهدافمان ادامه خواهیم داد.

سرپرست هیئت سوارکاری شهرستان آمل در پایان گفت: متاسفانه مرحوم استاد علی رضایی یکی از اسطوره های ورزش سوارکاری ایران را چندی پیش در کمال تاسف از دست دادیم و به همین خاطر برای زنده نگهداشتن نام و یاد این استاد گرانقدر و به پاس زحماتی که برای ورزش سوارکاری کشور و شهرستان آمل کشیدند، اولین مسابقه ی سوارکاری در آمل پس از عادی شدن شرایط را به نام ایشان برگزار خواهیم کرد.

تنظیم: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.