پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رازجویان ۲۵ اسفند، روز شهردار را به شهرداران مازندران تبریک گفت
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با صدور پیامی خطاب به شهرداران استان، ضمن تبریک 25 اسفند؛ روز شهردار از تلاش ها و خدمات شهرداران و همکاران آن ها در ارایه خدمات شهری قدردانی کرد. ‎

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با صدور پیامی خطاب به شهرداران استان، ضمن تبریک ۲۵ اسفند؛ روز شهردار از تلاش ها و خدمات شهرداران و همکاران آن ها در ارایه خدمات شهری قدردانی کرد. ‎

متن کامل پیام به شرح ذیل است:

شهرداران استان

باسلام و تحیات الهی؛
خداوند متعال را شاکر و سپاسگزاریم که در کنف الطاف خاصه اش، افتخاری بس عظیم در نظام مقدس جمهوری اسلامی را به شما عزیزان عنایت فرمود تا به عنوان شهردار با ارائه خدمات مطلوب و مناسب به شهروندان گرامی، موجبات آسایش و آرامش آنان را فراهم ساخته و در جهت توسعه و شکوفایی همه جانبه شهر تلاش مضاعفی را معمول دارید.
لذا به پاس تلاش ها و خدمات موثر شما درراستای توسعه و پیشرفت همه جانبه شهرهای استان، ۲۵ اسفند ماه را که به یاد فرمانده مخلص، سردار سرلشگر شهید مهندس مهدی باکری به روز شهردار نامگذاری شده را به شما تبریک عرض نموده و از زحمات جنابعالی و کلیه پرسنل خدوم شهرداریهای استان مازندران خاصه در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا با انجام وظایف محوله در این راستا قدردانی می نمایم.

امیدوارم با استفاده از این فرصت بدست آمده با برنامه ریزی مدوّن در ارائه خدمات هرچه بیشتر و با کیفیت به مردم شریف استان در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بیش از پیش موفق و مؤید باشید.
مهدی رازجویان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.