پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

آماده‌باش آتش‌نشانی در روز طبیعت/ استقرار ۶۰۰ آتش‌نشان در ۲۵۰ نقطه
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: 600 نفر از آتش‌نشانان در 250 نقطه مشخص شده حضور دارند تا در هنگام حوادث بتوانند به موقع امداد رسانی کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

درباره آماده‌باش نیروهای آتش‌نشانی در روز ۱۳ فروردین (روز طبیعت) اظهارداشت: با توجه به حضور شهروندان در طبیعت، ۱۲۱ ایستگاه آتش‌نشانی در آماده‌باش کامل است.

وی افزود: آتش نشانان در ۲۵۰ نقطه شهر تهران از جمله بوستان‌ها و حریم‌ها مستقر شده‌اند و ۲۵۰ دستگاه خودرو و موتور سیکلت آتش‌نشانی نیز در محل‌های مشخص شده مستقر شده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: ۶۰۰ نفر از آتش‌نشانان در نقاط مشخص شده حضور دارند تا در هنگام حوادث بتوانند به موقع امداد رسانی کنند.

ملکی افزود: شهروندان در صورت بروز حادثه خونسردی خود را حفظ کنند و مراتب را به سامانه ۱۲۵ و یا اکیپ‌های آتش‌نشانی مستقر شده اعلام کنند.

ملکی تاکید کرد: شهروندان برای حضور در طبیعت، بوستان‌ها و جنگل‌های مشخص شده را انتخاب کنند و از حضور در زمین‌های زراعی و کشت‌زارها بپرهیزند.

وی تاکید کرد: متأسفانه در این روز شاهد عدم رعایت نکات راهنمایی و رانندگی هستیم و خودروها در چند لایه پارک می‌شوند که این اقدام موجب کند شدن خدمات‌رسانی در هنگام حادثه است لذا تقاضا می‌شود خودروها به صورت منظم پارک شوند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.