پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

کاهش چشمگیر جرایم در محدوده ایستگاه‌های نوروزی/دستگیری ۲ هزار ۸۵۸ سارق و توزیع کننده مواد مخدر
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با عملکرد خوب ماموران پلیس پایتخت 2 هزار و 858 سارق، شرور و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار سرتیپ پاسدار حسین ساجدی نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه برگزاری یازدهمین قرارگاه نوروزی پلیس پایتخت گفت:هدف از ایجاد و اسقرار ایستگاه های  نوروزی ارائه خدمات مطلوب و برقراری امنیت شهروندان و مهمانان نوروزی است.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد:یکی از وظایف مهم پلیس در ایام نوروز برقراری نظم و امنیت شهروندان و مسافران نوروزی است وتعامل و همکاری آحاد مختلف مردم با پلیس در انجام موفقیت آمیز این ماموریت خطیر نقش مهمی دارد.

وی افزود:مأموران انتظامی تهران بزرگ تمام توان و تلاش خود را در جهت تأمین نظم و امنیت و خدمات رسانی به مسافران در ایام نوروز به کار گرفته‌اند و در راستای تحقق شعار سال ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا، که همان(اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل)می‌باشد عزمی راسخ و تلاشی مضاعف دارند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد:با توجه به اینکه بسیاری از شهروندان در کنار اعضای خانواده لحظات شیرین سال نو را سپری می‌کنند، همکاران ما در نیروی انتظامی برای حفظ و حراست از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در حال انجام وظیفه و خدمت به مردم شریف جمهوری اسلامی ایران می‌باشند.

رئیس پلیس پایتخت در بخش دیگری از سخنان خود در تشریح اقدامات ماموران مستقر در ایستگاه‌های نوروزی اظهار داشت: با عملکرد خوب ماموران پلیس پایتخت ۲ هزار و ۸۵۸ سارق، شرور و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر شدند.

سردار سرتیپ پاسدار حسین ساجدی نیا ادامه داد:پلیس پایتخت، با راه اندازی قرارگاه نوروزی در طول ایام نوروز و استقرار ایستگاه های پلیس در محله های شهر تهران و به کارگیری ۵۶۰ گشت سواره و ۸۰۰ گشت پیاده در سطح شهر، سعی در افزایش احساس امنیت شهروندان دارد.

ساجدی نیا با تاکید بر اینکه حضور پلیس در ایستگاه های نوروزی در همه نقاط شهر تهران باعث افزایش احساس امنیت می شود، افزود:” شهروندان با حضور پلیس در معابر و نقاط شهر تهران خصوصا مناطق حساس، احساس آرامش و امنیت می کنند که باید تقویت شود.

وی همچنین به توقیف ۸۶۱ دستگاه خودرو و یکهزار و ۴۵۸ دستگاه موتورسیکلت در طول این مدت گذشته اشاره کرد و اظهار داشت:” برابر تدابیر اتخاذ شده، خودرو و موتورسیکلت رانندگان متخلف که در سطح معابر دچار تخلفات انتظامی، اجتماعی و رانندگی می شود، توقیف شده و پس از بررسی به مراجع مربوطه منتقل خواهند شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ پایان از مردم خواست به تذکرات و هشدارهای انتظامی و ترافیکی پلیس توجه کرده و پلیس را در انجام وظایف محوله یاری کنند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.