پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس شورای اسلامی شهر آمل مطرح کرد;
برای رفاه مردم ضد عفونی کردن معابر اصلی و فرعی را در دستور کار قرار دادیم/ اجرای فاز دوم بلوار ولایت جنوبی از اولویت کارهایمان می باشد
خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای اسلامی شهر آمل گفت: پزشکان و پرستاران در این روزها در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند که باید تقدیر و تشکر ویژه ای از آنها صورت گیرد که علارغم خطرات بسیار با جان و دل برای نجات جان هموطنان و همشهریان خود فداکاری می کنند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای اسلامی شهر آمل روز شنبه  در هفتاد و نهمین جلسه رسمی شورا که به منظور ادامه بررسی اصلاح بودجه سال ۹۸ برگزار شد، گفت: از اولین ساعاتی که خبر شیوع ویروس کرونا در شهرستان آمل و استان مازندران مطرح شد، سعی کردیم جلسات متعددی با اعضای شورای تامین و دیگر مسئولین شهرستان آمل به منظور رفاه حال شهروندان برگزار کنیم.

وی افزود: اقدامات مناسبی با همکاری تمامی ۱۴۵۰ پرسنل مجموعه شورای شهر و شهرداری انجام شد که آهک پاشی و ضد عفونی کردن معابر شهرستان آمل به عنوان اولین شهر در استان مازندران ، یکی از این موارد می باشد.

ابراهیم زاده با بیان اینکه مردم تا آنجایی که ممکن است در خانه بمانند و از کارهای غیر ضروری خودداری کنند، گفت: خارج نشدن همشهریان عزیز آملی از منازل خود می تواند این ویروس را خیلی زود ریشه کن کند و ما نیز چند هزار لیتر مواد ضد عفونی کننده خریداری کردیم که بتوانیم معابر اصلی و فرعی شهر را ضد عفونی کنیم و رفاه و آسایش را برای مردم آمل به ارمغان بیاوریم.

وی از عملکرد مناسب اصحاب رسانه  در راستای روشنگری مردم درارتباط با راههای جلوگیری از ویروس کرونا  تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: اصحاب رسانه اعم از خبرگزاری ها، رسانه های مکتوب و مجازی، پایگاههای خبری و شبکه های اجتماعی عملکرد بسیار مناسبی در این چند روز داشتند وعلاوه بر رسالت خبری خود، کارهای مناسبی دیگری نیز در راستای تهیه ماسک، دستکش، مواد ضد عفونی کننده و تهیه پارچه و دوختن لباس برای پرستاران و غیره انجام  دادند که شایسته تقدیراست.

رییس شورای اسلامی شهر آمل ادامه داد: پزشکان و پرستاران در این روزها در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند که باید تقدیر و تشکر ویژه ای از آنها صورت گیرد که علارغم خطرات بسیار با جان و دل برای نجات جان هموطنان و همشهریان خود فداکاری می کنند .

وی به اصلاح بودجه سال ۹۸ اشاره کرد و گفت: در بحث آسفالت و پروژه های عمرانی به خاطر انتخاب شهردار در سال ۹۸ نتوانستیم آن طور که باید و شاید عمل کنیم و امیدواریم در سال آینده این کاستی ها را جبران کنیم.

ابراهیم زاده تاکید کرد: در سال ۹۸ بودجه ای به مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان برای شهرداری مصوب شد و این بودجه احتمالا با توجه به اینکه شهرداری دراصلاح بودجه بحث افزایش آن را در دستور کار قرار داده است به ۲۰۰ میلیارد نیز می رسد.

خبر : سحر صالحی

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.