پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ژوزه مورینیو؛ در حالتی که هرگز ندیده بودید! (عکس)
نشست های مطبوعاتی ژوزه مورینیو بر خلاف گذشته بسیار شاد و مفرح برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در گذشته و در دوران حضور روی نیمکت چلسی و منچستریونایتد، بارها شاهد درگیری های لفظی این سرمربی پرتغالی با خبرنگاران در نشست های مطبوعاتی بودیم. اما در تاتنهام، ژوزه مورینیو به طور کلی تغییر رویه داده و معمولا کنفرانس های مطبوعاتی رفتاری او با حالت شوخی و خنده برگزار می شود.

حالا و پیش از دیدار حساس مقابل چلسی در استمفوردبریج، خبرنگاران در مورد روند بهبود بازیکنان مصدوم این تیم و البته حرکت جنجالی دله آلی مقابل لایپزیش بعد از تعویض شدن سوال می کنند. ژوزه مورینیو بارها در طی این نشست با تمام وجود خندیده و حتی برای لحظاتی به قدری نمی تواند خنده هایش را کنترل کند که توان پاسخ دادن به سوالات را ندارد. این ژوزه مورینیو، این روزها تفاوت فاحشی با گذشته دارد.

روایت این دقایق بدین شرح است: بر اساس اخباری که سیمون فلستین (مدیر رسانه ای تاتنهام) داده، سون هیونگ مین چند هفته ای از میادین دور خواهد بود. هفته های متوالی، چند ماه (در ادامه مورینیو به شدت خندیده و به پشت گردن مدیر رسانه ای تیمش با حالت شوخی می زند)

خبرنگار: دیدن هری کین در مراسم جیمی گریوز در روز چهارشنبه خوشحال کننده بود. او خیلی سرحال و سرزنده به نظر می رسید. (دوباره مورینیو به شدت می خندد)

خبرنگار در ادامه می گوید من به دنبال اخبار مثبت هستم.

مورینیو نیز در پاسخ می گوید: ممنون.

خبرنگار: در مورد شرایط هری کین اخبار جدیدی وجود ندارد؟

مورینیو: خبر جدید اینکه بله، شرایط او خوب به نظر می رسد.

خبرنگار: شرایط دله آلی چگونه است؟ چون ما دیدیم که ….

مورینیو دوباره خندیده و می گوید: خدای من، گری (خبرنگار) تو دوست من هستی.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.