پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

نتایج رسمی انتخابات|نتایج نهایی شمارش آرا در ۷ حوزه انتخابیه مازندران
رئیس ستاد انتخابات استان مازندران نتایج نهایی شمارش آرا در 7 حوزه انتخابیه مازندران را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حسین حسن نژاد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات مازندران نتایج نهایی شمارش آرا در هفت حوزه انتخابیه مازندران را اعلام کرد.

بر این اساس در دو حوزه انتخابیه ساری و میاندورود و بابل، فرایند اعلام نتیجه انتخابات در مرحله انطباق قرار دارد و پس از طی این مرحله؛ متعاقبا اعلام می‌شود. هرگونه نتایج اعلامی در این دو حوزه تا تکمیل فرآیند یادشده فاقد استناد است.

حسین حسن‌نژاد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات مازندران نتایج نهایی شمارش آرا در ۷ حوزه انتخابیه مازندران را به شرح زیر اعلام کرد:

در حوزه انتخابیه آمل از کل آرای مأخوذه ۱۱۹۵۸۱ رأی، آقای رضا حاجی پور با کسب ۵۷۹۵۱ رأی حائز اکثریت آراء شدند. ·

در حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکناراز کل آرای مأخوذه ۶۴۰۲۹رأی، آقای علی اصغر باقرزاده با کسب ۳۰۴۳۰ رأی حائز اکثریت آراء شدند. ·

در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه از کل آرای مأخوذه ۱۳۳۰۷۰ رأی، آقای غلامرضا شریعتی اندراتی با کسب ۵۷۹۴۵ رأی حائز اکثریت آراء شدند.

در حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر وعباس آباد از کل آرای مأخوذه ۸۷۵۷۳ رأی آقای سید شمس الدین حسینی با کسب ۴۴۹۷۳ رأی حائز اکثریت آراء شدند.

در حوزه انتخابیه نور و محمودآباد از کل آرای مأخوذه ۹۶۹۵۹ رأی آقای ولی اله فرزانه با کسب ۳۵۳۴۷ رأی حائز اکثریت آراء شدند.

در حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت از کل آرای مأخوذه ۸۸۵۴۹ رأی آقای محمدعلی محسنی بندپی با کسب ۲۴۰۹۲ رأی حائز اکثریت آراء شدند.

در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ از کل آرای مأخوذه ۱۴۵۱۱۷ رأی، آقای کیوان مرادیان کوچکسرائی با کسب ۶۱۹۸۰ رأی و آقای کمال علیپور خنکداری با ۵۷۸۲۳ رأی حائز اکثریت آراء شدند.

در دو حوزه انتخابیه ساری و میاندورود و بابل، فرایند اعلام نتیجه انتخابات در مرحله انطباق قرار دارد که پس از طی این مرحله و تکمیل و ارسال فرم شماره ۷۲، نتیجه نهایی این دو حوزه متعاقبا اعلام می‌شود.

وی تاکید کرد: هرگونه نتایج اعلامی در این دو حوزه تا تکمیل فرآیند یادشده فاقد استناد است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.