پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رییس اداره ورزش جوانان شهرستان آمل مطرح کرد;
اقدامات ورزشی شایسته ای در مدرسه برنا انجام می شود/ اداره ورزش و جوانان و آموزش و پرورش آمل تعاملات خوبی دارند
اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش جوانان شهرستان آمل در خصوص برگزاری اختتامیه المپیاد ورزشی در مدرسه برنا به خبرنگار مازندرانه گفت: هدف کلی برگزاری چنین برنامه هایی، این است که بتوانیم تحرک جسمانی و فعالیت بدنی آحاد جامعه به خصوص دانش آموزان را بالا ببریم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

روز گذشته اختتامیه المپیاد ورزشی با حضور اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش جوانان شهرستان آمل ، قاسم رسولی عضو شورای اسلامی شهر آمل و جمعی از اصحاب رسانه در مدرسه برنا برگزار شد.
اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش جوانان شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگار مازندرانه در خصوص این برنامه گفت: اتفاقات خوبی فی ما بین اداره ورزش و جوانان با اداره آموزش و پرورش ایجاد شده که در غالب یک تفاهم نامه برنامه های مشترکی را اجرا می کنیم.
وی افزود: هدف کلی برگزاری چنین برنامه هایی، این است که بتوانیم تحرک جسمانی و فعالیت بدنی آحاد جامعه به خصوص دانش آموزان را بالا ببریم.
پهلوان ادامه داد: برنامه امروز اختتامیه المپیاد ورزشی است که به همت مدرسه برنا و در راس آن خانم ملکی مدیر مدرسه و همکاران پرتلاش ایشان به خوبی هر چه تمام تر برگزار شد.
وی تصریح کرد: کارهای خوب و مثبتی در سطح مدارس و آموزش و پرورش در حال اجرا می باشد و این نوع فعالیت ها مطلوب نظر ما می باشد و می توانیم آینده خوبی را برای نوجوانان و جوانان در حوزه سلامت و ارتقای فعالیت جسمی خواهیم داشت.
رییس اداره ورزش جوانان شهرستان آمل تاکید کرد: مدرسه برنا با توجه به توان مالی اندک خود برنامه ی خوبی را برگزار کرد و همین برنامه ها این مدرسه را متمایز کرده است که جا دارد از مدیریت این مدرسه سرکار خانم ملکی تقدیر و تشکر داشته باشیم.
وی در پایان بیان کرد: همچنین از رسانه ها و انتشار اخبار آنها در راستای تبلیغ و اطلاع رسانی ورزش است نیز تشکر ویژه ای دارم.
خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.