پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

عضو شورای اسلامی شهر آمل مطرح کرد;
توجه به امر ورزش در مدارس بسیار ضروری است/ مدرسه برنا در برگزاری مراسمات ورزشی همیشه سرآمد است
قاسم رسولی عضو شورای اسلامی شهر آمل در خصوص برگزاری اختتامیه المپیاد ورزشی در مدرسه برنا به خبرنگار مازندرانه گفت: امیدواریم تمامی مدارس این همت را داشته باشند و شاگردانشان را تشویق کنند به امر ورزش که مطمئنا همین دانش آموزان کوچک امروز، پدران و مادران فردای سرزمینمان هستند و هر چه قدر با سلامت و شور و نشاط بیشتر امروز کار کنند، مطمئنا در آینده نیز جامعه ای شاد خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

صبح امروز اختتامیه المپیاد ورزشی با حضور اسماعیل پهلوان رییس اداره ورزش جوانان، قاسم رسولی عضو شورای اسلامی شهر آمل و جمعی از اصحاب رسانه در مدرسه برنا برگزار شد.
قاسم رسولی عضو شورای اسلامی شهر آمل در گفتگو با خبرنگار مازندرانه در خصوص این برنامه گفت: از مدرسه برنا که در برگزاری اینگونه فعالیت ها همیشه سرآمد است، تقدیر و تشکر می کنیم و انشالله این برنامه ها ادامه دار باشد.
وی افزود: اینگونه برنامه ها باعث ارتقای شور و نشاط اجتماعی خصوصا در دانش آموزان می شود که یکی از مهمترین مسائلی است که باید به آن دقت بیشتری داشته باشیم.
رسولی ادامه داد: امیدواریم تمامی مدارس این همت را داشته باشند و شاگردانشان را تشویق کنند به امر ورزش که مطمئنا همین دانش آموزان کوچک امروز، پدران و مادران فردای سرزمینمان هستند و هر چه قدر با سلامت و شور و نشاط بیشتر امروز کار کنند، مطمئنا در آینده نیز جامعه ای شاد خواهیم داشت.
 خبر : سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.