پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رییس شورای اسلامی شهر آمل مطرح کرد;
اصل بی طرفی در انتخابات هدف ما است/ مردم آمل با حضور حداکثری خود در ۲ اسفند فردی شایسته را انتخاب کنند
خسرو ابراهیم زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل روز گذشته در هفتاد و ششمین جلسه رسمی شورا، ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، گفت: به مدیران و کلیه نیروهای مجموعه شهرداری و سازمان های وابسته توصیه می کنم از امکانات اداره برای تبلیغات انتخاباتی و حمایت از نامزدها پرهیز کنند چرا که اصل بی طرفی در انتخابات هدف ما است .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

خسرو ابراهیم زاده در این جلسه ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) به همه مادران این سرزمین خصوصا مادران عزیز این شهر گفت : ارزش این روز و شان و منزلت مادران بر کسی پوشیده نیست، هر فرد و مدیری که امروز در جامعه است پرورش یافته مکتب مادرانی است که با تمام سختی ها فرزندان خود را تربیت و پرورش دادند و تقدیم جامعه و نظام کردند .

رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : امروز وظیفه خود می دانم تبریک ویژه به مادران عزیزی داشته باشم که سالیان سال بعد از دفاع مقدس هنوز چشم انتظار فرزندان خود هستند تا این عزیزان را در آغوش بگیرند، همچنین همسران شهدا که بعد از شهادت عزیزان خودشان هم پدر بودند و هم مادر و مسئولیت سنگینی را برای فرزندان داشتند تا تحویل جامعه بدهند و تمام عزیزانی که زحمات زیادی کشیدند تا امروز در شهر آمل فرزندان نیک و بسیار خوب در جایگاه های مختلف حضور داشته باشند و امروز اگر ما ۹ عضو شورا در این جایگاه مشغول خدمت در پارلمان شهری هستیم قطعا یکی از عزیزانی که مدیونش هستیم مهر و محبت مادران ماست که برای ما زحمات زیادی کشیدند .

وی ضمن تشکر ویژه از حضور حماسی مردم آمل در راهپیمایی ۲۲ بهمن سالجاری که حضور بسیار خوب و جانانه ای داشته اند تصریح کرد : امیدوارم مسئولین نظام و دولتمردان با دقت بیشتری این حضور را ببینند و مسئولیت پذیری بهتر و بیشتری داشته باشند چرا که دغدغه امروز در جامعه ما در این اوضاع اقتصادی بسیار زیاد است و ما هم مسئولیت داریم در تصمیم گیری های خودمان حق الناس را رعایت کنیم تا شهروندان عزیز بتوانند رفاه بیشتری داشته باشند .

ابراهیم زاده با اشاره به اینکه در زمان تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم ادامه داد : از آحاد ملت خصوصا همشهریان عزیز آملی دعوت می کنیم که در ۲ اسفند حضور حداکثری برای شرکت در انتخابات داشته باشند تا بتوانیم از بین کاندیداهای عزیزی که در حوزه انتخابیه آمل حضور دارند فرد شایسته را به عنوان نماینده به مدت ۴ سال انتخاب کنیم .

وی افزود : به مدیران و کلیه نیروهای مجموعه شهرداری و سازمان های وابسته توصیه می کنم از امکانات اداره برای تبلیغات انتخاباتی و حمایت از نامزدها پرهیز کنند چرا که اصل بی طرفی در انتخابات هدف ماست .

رییس شورای اسلامی شهر آمل بیان کرد : موضوع پرداخت حقوق و مزایای پرسنل مجموعه شهرداری و سازمان ها دغدغه همه ماست و خوشبختانه شرایط حقوق در حال به روز شدن است .

وی با بیان اینکه ممیزی املاک در سال ۹۹ بایستی صد در صد در دستور کار شهرداری قرار گیرد تا بودجه شهرداری تحقق پیدا کند افزود : کارهای اداری ساماندهی بستر رودخانه هراز که یکی از شرایط مهم و ماندگار این شهر می باشد به اتمام رسیده و تقاضا دارم دوستان هماهنگی کنند تا شرکت مازند طرح برای جلسه آتی طرح این پروژه را آماده نمایند تا هر چه سریع تر نهایی و ساز و کار آجرایی آن فراهم شود همچنین با توجه به تخصیص اعتبارات استانی که وارد این مجموعه شده انتخاب پیمانکار صورت بگیرد .

ابراهیم زاده در خصوص پیاده راه سازی هسته مرکزی شهر بیان داشت : ابتدا باید ساز و کار و شرایط اجرایی آن را فراهم کنیم و سپس اجرای پروژه استارت بخورد و قطعا خواسته همه ماست که این اتفاق بیفتد اما این امر نیاز به اعتبار خاص و ملی دارد که شهردار آمل پیگیر هستند تا از طریق اعتبار ملی بتوانند این فضا را مهیا کنند .

وی خاطرنشان کرد : بحث روکش آسفالت یکی از دغدغه های سال آینده و اولویت شورا و شهرداری است و اتمام فاز دوم بلوار ولایت جنوبی که از مزرعه سبز تا کوچه توکلی است در دستور کارمان  قرار خواهد داشت .

رییس شورای اسلامی شهر آمل خواستار تسریع در آغاز بکار سازمان سرمایه گذاری شهرداری شد و تصریح کرد : امیدوارم با شروع بکار این سازمان با توجه به املاکی که شهرداری در اختیار دارد بحث مشارکت شهروندان و سرمایه گذاران را در این فضا داشته باشیم .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.