پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

آمده ام برای تغییر ;
صحبت های شنیدنی دکتر رستم حسن نژاد کاندیدای مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی
دکتر رستم حسن نژاد کاندیدای مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی گفت: آمل من و شما، به رنج های بی شماری دچار است. آمل عزیزتر از جان، سالهاست با وجود تلاش برخی مسولان و مدیران دلسوز و نمایندگانش، دچار دلسردی و ناامیدی و ضعف های ساختاری و مدیریتی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

آمده ام تا هوای تازه و نفس نو برجان کم رمق شهرم،استانم و کشورم دمیده شود.
آمل من و شما، به رنج های بی شماری دچار است. آمل عزیزتر از جان، سالهاست با وجود تلاش برخی مسولان و مدیران دلسوز و نمایندگانش، دچار دلسردی و ناامیدی و ضعف های ساختاری و مدیریتی است.
آمل عزیز سالها مرکز علمی و صنعتی و فرهنگی و اجتماعی و سرآمد منطقه و کشور بوده است. شهر بهترین های ورزشی و علمی،نخبگان،قهرمانان،علما و دانشمندان. اکنون جایگاه شهرمان کجاست؟
این کوچکترین و خدمت گزار و نوکر شما خود را وامدار هیچ گروه و فرقه و جریانی نمی داند. فقط و فقط وامدار و خدمت گزار شما هستم. برای تغییر به نفع شهرم آمده ام. آمده ام برای تغییر معادلات قدرت و ثروت . برای مبارزه با رانت و فساد و تبعیض و قومیت گرایی.
آمل و طوایف و گروه های آن همه و همه عزیز و ارزشمندند. نباید به بهانه فلان طائفه و قومیت یا فلان گروه سیاسی، شهرمان را عقب برآنیم. مردم ما بین اصولگرا و اصلاح طلب انتخاب نمی کنند بلکه میان بلد و کاربلد و دلسوز و غیر دلسوز انتخاب خواهند کرد. با افتخار خود را مستقل،فراجناحی و مردمی و متعهد به آرمان های انقلاب و شهدا و مدافعان حرم و امنیت و ارزشهای شما مردم می دانم. حال چگونه می توان مجلسی را در راس امور و در تراز این انقلاب و مردم شریف و غیور و فرهیخته قرار داد؟؟ تنها با گزینش نمایندگانی سالم و کارآمد و غیر وابسته به زر و زور و تزویر و با وجود دولت و مدیرانی جوان و کارآمد و پرنشاط.
حقیر حقوقدانم اما خود را نوکر و خدمتگزار و متواضع در مقابل عظمت و شکوه ایمان شما می دانم.
اگر قانون و قانون گرایی سرمشق همگان باشد و نمایندگانی آشنا به ضوابط قانونی با سلامت نفس و پاک دستی سرکار بیایند بسیاری از معضلات و عوارض و کمبودها برطرف خواهند شد.
کارمندان،کارگران،نیروهای شرکتی و قراردادی،هنرمندان و اهالی فرهنگ، جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی،اقشار بی بضاعت،معلولان،ایثارگران وسایر بخشهای جامعه باید در قوانین و مقررات کشور به جایگاهی مناسب و به امنیت شغلی لازم دست یابند.
بسیاری از نمایندگان ، صلاحیت نظارتی خود را فراموش کرده اند. کم کاری ها و بی عرضگی ها و ندانم کاری ادارات و مسئولان با اعمال و تحقق درست و بدون ترس و واهمه نظارت عام و اختصاصی و سیاسی مجلس از بین خواهد رفت.
مشکلات شهرم فراوان است. بیکاری،رکود،تعطیلی برخی صنایع مهم، کمبود امکانات و تجهیزات درمانی و فرهنگی و ورزشی، عدم تکمیل زیرساخت های جاده ای و شهرنشینی و … اما نماینده مجلس با اعمال و نهادینه کردن وظایف اصلی خود یعنی قانون گذاری و نظارت، قادر به حل مشکلات و توسعه و تعالی شهر و منطقه خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.