پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
تخلف آشکار در پمپ بنزین های آمل
شنیده ها حاکی از آن است که چندی از کارکنان پمپ بنزین های آمل،با استفاده از کارت سوخت های خود یا دیگران،اقدام به فروش هر لیتر بنزین سهمیه ای به صورت آزاد به مشتری فاقد کارت سوخت می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

متاسفانه یا خوشبختانه در کشوری زندگی می کنیم که ابتکارات مردمانش همیشه چشم ها را خیره و ذهن هارا متحیر خودش کرده است،هنگامی که تغییراتی در جامعه صورت می گیرد،چندی از مردم به فکر استفاده و بهره بردن از این تغییرات در جهت سود شخصی می افتند که چنان باب دل و خوشایند نیست.

از ساعت صفر ۲۴ آبان سال جاری بود که سهمیه بندی بنزین برای تمام وسایل نقلیه بنزین سوز اجرا شد و قیمت هر لیتر بنزین از  ۱۰۰۰ تومان به ۱۵۰۰ تومان صورت و ۳۰۰۰ تومان به صورت آزاد تغییر یافت و بستر را برای بروز ابتکارات جدید در تخلف آغاز کرد.

این روزها با مراجعه به پمپ بنزین های شهرستان آمل خواهیم دید که برخی از مسئولین جایگاه عرضه سوخت در صورت اینکه راننده خودرو کارت سوخت نداشته باشد یا سهمیه اش به پایان رسیده باشد،با استفاده از کارت سوختی که در جیب دارند از جایگاه برای مشتری بنزین می زنند و به ازای هر لیتر از وی ۳۰۰۰ تومان دریافت می کنند و بدین ترتیب به ازای هر لیتر ۱۵۰۰ تومان به جیبشان می رود.

شنیده ها حاکی از آن است که چندی از کارکنان پمپ بنزین های آمل به افرادی که دارای کارت سوخت سهمیه بنزین هستند و استفاده کمتری نسبت به میزان سهمیه ماهانه دارند(به ویژه صاحبان خودرو وانت) پیشنهاد می کنند که کارت سوخت ها را در اختیار آنان گذارند تا هر لیتر بنزین سهمیه ای را ۳۰۰۰ تومان به مشتری فاقد کارت سوخت بفروشند و سود حاصل از این تخلف را باهم شریک شوند.

از آنجایی که دلیل گران شدن بنزین،برنامه ریزی های گسترده در جهت بهبود اوضاع اقتصادی بیان شده و قطعا انگیزه های مجریان این تغییر بروز تخلفات این چنینی نبوده و نیست،طلب می شود که مسئولین ذی ربط و متولیان امور در شهرستان آمل به این تخلف توجه ورزند و از گسترش آن جلوگیری کنند زیرا باید بدانیم که همین تخلفات کوچک و ناچیز است که سبب بروز تخلفات بزرگتر و جدی تر می شوند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.