پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

صبح امروز انجام شد;
بازدید اعضای شورای شهر آمل از پروژه تعریض و بازگشایی خیابان ۲۰ متری امیر۷
صبح امروز خسرو ابراهیم زاده رییس و جهانگیر آذری عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل باتفاق مسئول واحد طراحی و نظارت و مسئول واحد عمرانی شهرداری از پروژه تعریض و بازگشایی خیابان 20 متری امیر 7 واقع در بلوار شهید منفرد نیاکی بازدید و با ارائه نکات مهم و مورد نظر خواستار تسریع در روند اجرای کار شدند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

خسرو ابراهیم زاده رییس و جهانگیر آذری عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل باتفاق مسئول واحد طراحی و نظارت و مسئول واحد عمرانی شهرداری از پروژه تعریض و بازگشایی خیابان ۲۰ متری امیر ۷ واقع در بلوار شهید منفرد نیاکی بازدید و با ارائه نکات مهم و مورد نظر خواستار تسریع در روند اجرای کار شدند .

خسرو ابراهیم زاده در این بازدید خواستار تسریع در روند اجرای این پروژه و امکان استفاده سریع تر شهروندان منطقه از این پروژه شد و اظهار داشت : بدون شک تلاش مجموعه شورا و شهرداری تامین رفاه و آسایش شهروندان می باشد و لازم است که در جهت ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شهروندان مدیران و پرسنل زحمتکش شهرداری و سازمان های وابسته تلاش و کوشش هدفمند و مضاعفی داشته باشند .

رییس شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به مشخصات اجرایی این پروژه گفت : طول این پروژه ۶۵۰ متر و عرض ۲۰ متر بوده و بهسازی، دیوار چینی حریم نهر و ۱۰ هزار متر مربع آسفالت از مشخصات اجرایی این پروژه می باشد .

جهانگیر آذری عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل نیز در این بازدید با بیان اینکه تعریض و بازگشایی این خیابان از مطالبات شهروندان این منطقه بوده است گفت : با توجه به پرتردد بودن این خیابان که مسیر تردد اهالی این منطقه و بسیاری از روستاهای منتهی به آن می باشد به دلیل عرض کم همواره مشکلاتی را در پی داشته است و در راستای تسهیل مسیر تردد خودروها و عابرین پیاده، بهسازی این خیابان و اجرای این پروژه در دستور کار شورا و شهرداری قرار گرفته است .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.