پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

شهردار آمل مطرح کرد;
پیاده راهسازی هسته مرکزی موجب رونق بیشتر بازار می شود
سید حمید هاشمی شهردار آمل در دیدار با جمعی از بازاریان گفت: رونق بازار در هسته مرکزی شهر با حفظ بافت قدیمی آن از اهداف شهرداری آمل در آینده ای نزدیک است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

هاشمی شهردار آمل در دیدار با جمعی از بازاریان با اعلام این خبرافزود : با توجه به مشکلات ترافیکی که در هسته مرکزی شهر شاهد آن هستیم باید با همفکری و مشاوره با کارشناسان متخصص ترافیکی جهت پیاده راه سازی در هسته مرکزی شهر اقدام شود.

وی در ادامه اظهار داشت: ارزش بازارهای سنتی باید حفظ شود و با احداث پارکینک های تخصصی ، کافه – رستوران های سیار، سنتی و بهسازی و مرمت خانه های قدیمی و پیاده راه سازی مسیر های منتهی به بازار می توان جاذبه ای  ایجاد کرد تا مسافران، گردشگران و شهروندان با رفاه وامکانات بیشتری در بازار قدیم آمل تردد کنند.

شهردار آمل با تاکید بر اینکه اجرای پروژه های عمرانی در شهر باید توجیه و آورده اقتصادی داشته باشد گفت: در حال حاضر اقداماتی خوبی در جذب سرمایه گذار برای اجرای پروژهای عمرانی شهر صورت گرفته است که پس از انجام، بهره آن به شهر و شهروندان بازخواهد گشت.

بازاریان آملی هم در این دیدار اظهار داشتند : از برنامه های شورا و شهرداری در اجرای پروژه های عمرانی شهرداری استقبال کرده و در اجرای پروژهای عمرانی و پیاده راه سازی هسته مرکزی شهر با شهرداری آمل کمال همکاری را خواهند داشت.

بازاریان در این نشست همچنین از نبود پارکینگ در هسته مرکزی شهر گلایه کردند و گفتند: این آمادگی از سوی بازاریان وجود دارد که به منظور احداث پارگینک در هسته مرکزی، حدود هزارمتر زمین به صورت رایگان در اختیار شهرداری قرار دهند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.