پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس هیات اسکیت مازندران مطرح کرد;
آمل در حوزه اسکیت پیشرو است/ اسکیت آمل در چند سال اخیر پیشرفت فوق العاده ای داشته است
حسین خیری نیا رئیس هیات اسکیت مازندران و عضو هیات رییسه فدراسیون اسکیت در مراسم افتتاحیه خانه اسکیت شهرستان آمل به خبرنگار مازندرانه گفت: آمل در چند سال اخیر پیشرفت محسوس و فوق العاده ای در ورزش اسکیت کرده است و در مسابقات مختلف درخشان ظاهر شده و یکی از شهرستانهای پیشرو در حوزه اسکیت می باشد که با افتتاح این پیست مطمئنا اوضاع بهتر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حسین خیری نیا رئیس هیات اسکیت مازندران و عضو هیات رییسه فدراسیون اسکیت در مراسم افتتاحیه خانه اسکیت شهرستان آمل به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: اینجا یک پیست آموزشی است که با سرمایه گزاری بخش خصوصی ، آقای رستمی در حال افتتاح می باشد که انشالله بتواند برای توسعه اسکیت آمل مثمر ثمر باشد.

وی ادامه داد: در آمل ۳ پیست آموزشی اسکیت وجود دارد و اسکیت در چندین رشته در آمل فعال است که اسکیت رولبال، اسکیت فری استایل، اسکیت سرعت، اسکی آلپاین، همگی در این مکان آموزش داده می شوند و الحمدالله شهرستان آمل مربی هم به تعداد کافی در همه ی رشته های اسکیت در اختیار دارد.

خیری نیا در پایان گفت: آمل در چند سال اخیر پیشرفت محسوس و فوق العاده ای در ورزش اسکیت کرده است و در مسابقات مختلف درخشان ظاهر شده و یکی از شهرستانهای پیشرو در حوزه اسکیت می باشد که با افتتاح این پیست مطمئنا اوضاع بهتر خواهد شد.

خبر: سحر صالحی

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.