پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تلاوت دل‌انگیز قاریان نوجوان ایرانی در حرم حضرت سیدالشهدا+صوت
محفل انس با قرآن با حضور کاروان قرآنی شوق تلاوت در حرم امام حسین(ع) در حالی برگزار شد که تلاوت‌های این قاریان نوجوان کشورمان شوری خاص در حرم حضرت سیدالشهدا(ع) ایجاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

کاروان شوق تلاوت اواخر اسفندماه سال گذشته در حرم حضرت سیدالشهدا(ع) به تلاوت آیاتی از قرآن کریم پرداختند که با استقبال خوب زائران و مجاوران روبرو شد تا جایی که وقتی صوت تلاوت این نوجوانان از بلندگوها پخش می‌شد جمع کثیری دور آن‌ها حلقه زده و با تشویق‌های خود آن‌ها را تحسین می‌کردند.

هنگامی که نوجوانان قرآنی کشورمان تلاوت می‌کردند با وجود اینکه در هر گوشه و کنار حرم محفلی برپا بود اما محفل انس با قرآن ایرانیان بیش از سایر محافل مورد استقبال قرار گرفت. یکی از زائران حرم سیدالشهدا(ع) که از آمریکا به کربلا آمده بود با شنیدن صدای یکی از قاریان نوجوان کشورمان اشک در چشمانش جاری شد و پس از پایان محفل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس تلاوت‌های قاریان نوجوان ایرانی را بی‌نظیر ارزیابی کرد و گفت: خوشحالم که ایرانیان با وجود اینکه به زبان عربی تسلطی ندارند می‌توانند مانند عرب‌ها به زیبایی کلام وحی را تلاوت کنند.

وی که همیشه دوست داشته قاری شود، افزود: من از کودکی علاقه بسیاری داشتم که بتوانم در عرصه قرائت پیشرفت کنم اما به دلیل کمبود امکانات و اساتید قرآن نتوانستم به جایگاه مطلوبی برسم اما خوشحالم که در آسیا مردم به قرآن تا این حد اهمیت می‌دهند.

در ادامه صوت تلاوت‌های قاریان نوجوان کشورمان در حرم امام حسین(ع) تقدیم مخاطبان می‌شود.

تلاوت مسعود فولادی در حرم امام حسین(ع)

دانلود

تلاوت رضا نیک‌سیر در حرم امام حسین(ع)

دانلود

حب‌الحسین با صدای ابوالفضل زاهدی‌مقدم

دانلود

تلاوت علیرضا جاوید در حرم امام حسین(ع)

دانلود

تلاوت حمیدرضا نوری در حرم امام حسین(ع)

دانلود

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.