پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس فرصت دارند سرمایه اجتماعی خود را احیا کنند
رئیس کارگروه رسانه شورای عالی جبهه اصلاح طلبان گفت: در انتخابات مجلس یازدهم فرصت داریم سرمایه اجتماعی خود را احیا کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

فاطمه راکعی رئیس کارگروه رسانه شورای عالی جبهه اصلاح طلبان در نشست هم‌اندیشی این شورا با رابطان استانی گفت: حضور ۳۰ در صدی  زنان در لیست های انتخاباتی نباید فراموش شود. زنان باید در انتخابات پیش رو حضور پر رنگى داشته باشند.

وی افزود: اخیرا جلسه ای خد‌مت آقای خاتمی داشتیم که گفتند چرا فقط می گویید ۳۰ در صد؟ هر اندازه که زنان متخصص و همفکر سیاسی شما هستند در انتخابات حضور پیدا کنند، چرا که مجلس به حضور آنان نیاز دارد.

منصوری با تسلیت در گذشت اعظم طالقانی گفت: ایشان برای ما نماد امیدواری در روزهای سخت بود. او ثابت کرد رجل سیاسی است. برای همین بود در سال‌های اخر عمرش با واکر در ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کرد.

وی با اشاره به ضرورت حفظ امید و اتحاد در انتخابات پیش رو گفت: دو دوره با تمام محدودیت‌ها در انتخابات‌ها شرکت کردیم. در این انتخابات فرصت داریم سرمایه اجتماعی خود را احیا کنیم. ما باید بگوییم با توان حداکثری حضور پیدا می‌کنیم، مشکل رد صلاحیت ها را می‌دانیم‌ اما باید در انتخابات حضور حداکثری داشته باشیم. باید در استان ها به دنبال شایستگان برویم. این مجلس می تواند به  پررنگ تر شدن حضور زنان در انتخابات کمک کند.

بر اساس این گزارش، علی صوفی هم در این نشست، گفت: رابطین باید ارتباط موثر خود را حفظ کنند. همیشه در کنار ضعف ها قوت هایی وجود دارد باید تلاش کنیم اگر تحلیل می کنیم یا نقد می کنیم منصفانه باشد. باید عدالت را رعایت کنیم . آنجایى که بحث سیاست خارجی است دولت و حاکمیت را تحسین می کنم این در حالى است که  می‌توانیم نقد های دیگر هم داشته باشیم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.