پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مالک و بهره بردار اولین پردیس سینمایی مازندران مطرح کرد؛
سینما ارزان ترین تفریح مردم است/ ساخت سینما اکسین بیش از ۷ میلیارد هزینه داشت
وی در خصوص هزینه ساخت پردیس سینمایی اکسین شهرستان آمل گفت: برای ساخت سینما اکسین بیش از 7 میلیارد تومان هزینه کردیم و در حال حاضر برای 15 نفر در آن اشتغال زایی انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمد نادری، مدیرعامل شرکت نقشینه و موسس سینماهای سطح کشور است که به تازگی سینما اکسین آمل را افتتاح کرده است و در همین راستا گفت و گویی خواندنی با وی داشته ایم.
محمد نادری مالک و بهره بردار سینما اکسین در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: آمل در استان مازندران نسبت به شهرستان های دیگر پتانسیل بسیار بالایی در جذب مخاطب برای سینما دارد و به همین دلیل سینما اکسین را که دارای یک سالن بود با ساخت ۲ سالن دیگر ارتقا دادیم و آن را تبدیل به اولین پردیس سینمایی مازندران کردیم.


وی در خصوص هزینه ساخت پردیس سینمایی اکسین شهرستان آمل گفت: برای ساخت سینما اکسین بیش از ۷ میلیارد تومان هزینه کردیم و در حال حاضر برای ۱۵ نفر در آن اشتغال زایی انجام شده است.
نادری در ادامه افزود: سینما اکسین باید به مردم آمل و شهرهای اطراف معرفی شود و مسئولان شهری باید برای حمایت از سینما پای کار بیایند و دست به دست هم دهند تا سینما اکسین را به مردم شهر معرفی کنند.
مالک و بهره بردار سینما اکسین در مورد بلیت فروشی اینترنتی در شهرستان آمل اظهار کرد: مردم آمل با سایت فروش بلیت سینما آشنا نیستند و عموما بلیت فروشی در شمال کشور به صورت سنتی انجام می شود و باید فرهنگ سازی انجام شود تا مردم بصورت اینترنتی بلیت های سینما را تهیه کنند.
وی در پایان افزود: از مردم شهر آمل دعوت می کنم برای تماشای فیلم به سینما اکسین بیایند چرا که سینما ارزان ترین تفریح است.

خبر : مسیح مسلمی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.