پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

امام جمعه شهرستان آمل مطرح کرد;
زیر پرچم ولایت تا ظهور امام زمان(عج) جمع هستیم/ دلباختگی مردم ولایتمدار آمل به امام رضا(ع) وصف ناپذیر است
حجت الاسلام و المسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه شهرستان آمل در حاشیه مراسم دسته روی روز شهادت امام رضا(ع) در شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: مراسم پیاده روی و دسته روی مردم آمل از امامزاده ابراهیم (ع) تا مسجد امام رضا(ع) نشان دهنده دلباختگی مردم ولایتمدار و انقلابی این خطه به امامت و ولایت مخصوصا امام رضا (ع) می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حجت الاسلام و المسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه شهرستان آمل در حاشیه مراسم دسته روی روز شهادت امام رضا(ع) در شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: خدا را شاکرم در روز شهادت امام رضا (ع)  در جمع مردم ولایتمدار و انقلابی آمل بودیم .

وی افزود: حضور زن، مرد، پیر، جوان و کودک در این مراسم ، زیبا و بسیار چشمگیر بود و باید گفت مبنای این حرکت ها همان سیدالشهدا می باشد که استمرا پیدا کرده و به امام هشتم ما شیعیان ، امام مهربانی ها رسیده است.

مرتضوی ادامه داد: مراسم پیاده روی و دسته روی مردم آمل از امامزاده ابراهیم (ع) تا مسجد امام رضا(ع) نشان دهنده دلباختگی مردم ولایتمدار و انقلابی این خطه به امامت و ولایت مخصوصا امام رضا (ع) می باشد.

امام جمعه شهرستان آمل تصریح کرد: حضور آحاد مردم با سلیقه های مختلف نشان دهنده وحدت و همدلی مردم در شهرستان آمل می باشد و این مرام دسته روی  از سالهای گذشته بسیار پرشورتر و با شکوه تر برگزار شد .

وی تاکید کرد: همه ی ما در آمل زیر پرچم ولایت تا ظهور آقا امام زمان(عج) جمع هستیم و این همان فرمان مقام معظم رهبری می باشد که باید در این مواقع وحدت و همدلی خود را حفظ کنیم.

این مقام مسئول گفت: امام رضا (ع) امام خوبی ها ، امام مهربانی ها، امام رئوف و امام ضعفا می باشد و از دردمندان و نیازمندان دستگیری می کند ما نیز باید سیره و سبک زندگی علی ابن موسی الرضا که همان محبت، رفع مشکلات و خدمت به مردم است را در زندگی خود نهادینه کنیم .

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.