پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

گفتگوی اختصاصی مازندرانه با کارگردان خوشنام سینما و تلویزیون؛
محتوای «کلوپ همسران» خانواده محور است
مهدی صباغ زاده،کارگردان نام آشنای سینما و تلویزیون در حاشیه اکران مردمی آخرین ساخته سینمایی اش به نام «کلوپ همسران»،طی گفتگو با خبرنگار مازندرانه در سینما اکسین آمل بیان کرد:«کلوپ همسران» اولین فیلمی است که من در ژانر کمدی ساختم و به نظر من یک فیلم کمدی سالم است که مخاطبش می تواند از هر سنی باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

فیلم سینمایی کلوپ همسران،به کارگردانی و تهیه کنندگی مهدی صباغ زاده،پنجشنبه ۲آبان در سینمااکسین شهرستان آمل با حضور کارگردان و بازیگران این فیلم و با استقبال پرشور مردم اکران شد.

مهدی صباغ زاده،کارگردان خوشنام سینما و تلویزیون در حاشیه مراسم اکران مردمی آخرین فیلم ساخته شده اش،با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه گفت و گو کرد و از کلوپ همسران گفت:«کلوپ همسران» اولین فیلمی است که من در ژانر کمدی ساختم و به نظر من این فیلم کمدی سالمی است که مخاطبش می تواند از هر سنی باشد،من فیلم های اجتماعی بسیاری ساختم اما اکنون با توجه به شرایطی که در جامعه داریم بهتر دانستم که با ساختن یک فیلم کمدی،برای دقایقی مردم را از دغدغه ها و مشکلات روزمره دور کنم تا حال و هوای روحی شان عوض شود.

کارگردان سریال «دزدان مادربزرگ» اظهار داشت:متاسفانه «کلوپ همسران» توسط حوزه هنری و رسانه ملی تحریم شده و برای این کار هم بهانه ها و دلایل مختلفی می آورند که چندان قانع کننده نیست،با این حال تاکنون فیلم از فروش خوبی برخوردار بود،به شخصه معتقدم مردم قدرت تبلیغاتی زیادی در حوزه فروش یک فیلم دارا هستند چون اگر مردم فیلمی را دوست داشته باشند آن را به بقیه افراد هم انتقال می دهند و بدین وسیله مردم بیشتری برای دیدن فیلم به سینما خواهند آمد.

وی ادامه داد:از طرفی موضوع در نظر گرفتن رده سنی را هم برای این فیلم مطرح می کنند که باید گفت این فیلم یک کمدی کاملا سالم و خانوادگی است و هیچ نیازی به محدودیت سنی ندارد،محتوای فیلم کاملا آموزنده و خانواده محور است و پیام فیلم به آقایان و خانم ها این است که در زندگی مشترک سخت گیری های بی مورد را کنار بگذارند و صداقت و راستگویی را در مقابل یکدیگر پی گیرند،اینکه برخی ها می گویند محتوای «کلوپ همسران» ضدخانواده تعبیر می کنند،نتیجه عینک بدبینی است که همیشه برچشم دارند.

صباغ زاده به بازخوردهای مردم و منتقدان نسبت به «کلوپ همسران» اشاره کرد و گفت:اگر یک فیلم خوب باشد در هر زمانی که اکران شود، فروش می‌کند. در این مدت زمان کوتاهی هم که از اکران «کلوپ همسران» می‌گذرد، من بازخوردهای خوبی از مردم و منتقدان دریافت کردم. من فیلمی ساختم که مردم به سینماها بیایند و حالا خوشحالم که از فیلم خوششان آمده است.

خبر: مبینا ابراهیمی مقدم

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.