پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران خبر داد;
مازندران مسئول تنظیم بازار شب عید پرتقال دیگر استانها شد
جلسه کمیته راهبری طرح ذخیره سازی و تنظیم بازار پایان سال پرتقال کشور، در راستای تصمیم ستاد تنظیم بازار کشور برای ایفای نقش مطلوب مازندران به عنوان مسئول تنظیم بازار شب عید پرتقال دیگر استانها با حضور مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری و دیگر مدیران ذی ربط و بخش خصوصی برگزار شد. ‎

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مهدی گلچوب، مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری در جلسه کمیته راهبری طرح ذخیره سازی و تنظیم بازار پایان سال پرتقال کشور با اشاره به اینکه براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور؛ مازندران مسئول تنظیم بازار شب عید پرتقال دیگر استانها شده است، این مصوبه را حاصل پیگیری های مجدانه و مستمر استاندار مازندران دانسته و از نقش مثبت این تصمیم بر بهبود بازار خرید و فروش مرکبات در استان و افزایش نسبی قیمت های خرید از باغداران خبر داد .

گلچوب بابیان این نکته که هدف اصلی این طرح، حمایت از باغداران زحمتکش استان است، بر ضرورت نظارت دقیق بر اجرای این طرح ملی تاکید نمود.

وی افزود: خرید پرتقال این طرح می بایست متناسب با سهم بری هر شهرستان استان از تولید و توسط مباشرین خوشنام و امتحان پس داده در سالهای گذشته صورت گیرد تا از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری شود و پرتقال های کیفی و مناسب در اختیار مصرف کنندگان سراسر کشور قرار گیرد .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.