پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پایگاه‌های هلال احمر آماده جمع آوری کمک برای مردم کرد سوریه
پایگاه های جمعیت هلال احمر ایران در استان کردستان برای دریافت کمک‌های غیر نقدی برای مردم کرد کشور سوریه آماده هستند و همچنین کد اختصاصی #۸۷*۱۱۲* جهت کمک های نقدی مردمی اعلام شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران درباره جمع‌آوری کمک‌های بشردوستانه برای مردم کرد سوریه اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است؛

در پی تنش‌های اخیر در شمال سوریه که به دلیل حملات ترکیه علیه شبه‌نظامیان کرد سوریه بوجود آمده و موجب رنج و آلام فراوانی برای غیرنظامیان این منطقه شده است، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با توجه به پیگیری‌های مردمی در کردستان ایران و دیگر نقاط کشور برای کمک به غیرنظامیان کرد سوریه و همچنین ضرورت عمل به وظیفه بشردوستی این جمعیت، آمادگی خود را برای جمع آوری کمک‌های مردمی بشردوستانه جهت ارسال به مناطق درگیر در سوریه اعلام می‌کند.

به همین منظور پایگاه‌های جمعیت هلال احمر در استان کردستان ایران آماده جمع آوری کمک های مردمی غیر نقدی شده‌اند. هموطنان عزیز صرفا در این استان می توانند کمک های غیرنقدی خود شامل اقلام زیستی(پتو،چادر و…) اقلام غذایی(انواع کنسروجات، جیره خشک و…) اقلام بهداشتی را به پایگاههای تعیین شده در شهرهای مختلف استان کردستان تحویل دهند.

همچنین کد #۸۷*۱۱۲* ( ستاره ۱۱۲ ستاره ۸۷ مربع) به صورت اختصاصی برای دریافت کمک‌های نقدی مردمی جهت مردم کرد سوریه اعلام می‌شود.

گفتنی است با هماهنگی های انجام شده تمامی این کمک ها بطور زمینی به اردوگاه آوارگان در مناطق درگیر ارسال می شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.