پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل مطرح کرد;
همایش اشکواره حسینی پتانسیل جهانی شدن دارد
امیر امیرنیا، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در حاشیه افتتاح نمایشگاه عکس اشکواره حسینی در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه اظهار کرد: آثار ارسالی برای دومین همایش فرهنگی و هنری اشکواره حسینی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و نسبت به سال گذشته بهتر شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

امیر امیرنیا، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در حاشیه افتتاح نمایشگاه عکس اشکواره حسینی در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه اظهار کرد: همایش فرهنگی و هنری اشکواره حسینی برنامه ی بسیار جالب و خط دهنده به افراد فعال در حوزه ی فرهنگی است و امسال نسبت به سال گذشته از استقبال بیشتری برخوردار بوده است.

وی در ادامه افزود: با توجه به این که پیاده روی اربعین هرسال با مشارکت ۳۰ کشور اسلامی جهان برگزار می شود؛ همایش فرهنگی و هنری اشکواره حسینی پتانسیل این را دارد که در سطح ملی و بین المللی در سال های آتی برگزار شود.

امیر نیا ادامه داد: این امکان برای ما وجود دارد که بستر لازم را برای حضور آثار عکاسان کشورهای اسلامی با برنامه ریزی دقیق در سال های آتی فراهم کنیم.

ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در مورد سطح کیفی آثار در بخش عکس اظهار کرد: آثار ارسالی برای دومین همایش فرهنگی و هنری اشکواره حسینی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و نسبت به سال گذشته بهتر شده است.

خبر: مسیح مسلمی پاشا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.