پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

به‌روزرسانی‌ می‌شود
وضعیت ترافیکی و جوّی دوشنبه ۹ فروردین/ بازگشایی محور هراز و چالوس/ بارش باران در محورهای ۴ استان/فشم پاکسازی شد/محورهای شمالی دارای بار ترافیکی
در نهمین روز فروردین محور کرج- چالوس ترافیک نیمه سنگینی را شاهد است و در محورهای ۴ استان کشور بارش باران جریان دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

امروز نیز جاده‌ها و محورهای مواصلاتی کشور شاهد بار ترافیکی است.

در زیر وضعیت ترافیک جاده‌ای را می‌خوانید:

بازگشایی محورهای چالوس و هراز

پلیس راه ناجا امروز ساعت ۸:۴۵ صبح اعلام کرد: محورهای چالوس و هراز بازگشایی شدند.

این دو محور روز گذشته در مقاطعی باز و در مقاطعی بسته بودند که این امر به دلیل ریزش کوه و احتمال وقوع سیلاب بود.

وضعیت جوی و ترافیکی ساعت ۹ دوشنبه ۹ فروردین

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، درمورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر در اکثر محورهای استان گلستان، خراسان شمالی، قزوین، کرمانشاه و بوشهر بارش باران جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: در محورهای چناران- مشهد و قوچان- مشهد در خراسان رضوی، فیروزآباد در استان فارس و همچنین محورهای اراک- بروجرد و اراک- ازنا در استان مرکزی نیز بارش باران اعلام شده است.

این مقام ارشد راهور ناجا به وضعیت ترافیک پرداخت و گفت: هم اکنون ترافیک در باند شمال به جنوب محور کرج- چالوس در محدوده سیاه بیشه تا پل زنگوله نیمه سنگین است.

وی خاطر نشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

ساعت ۹:۴۰؛ بازگشایی محور‬‎ بانه-سقز
‫پلیس راهور ناجا اعلام کرد: محور بانه- سقز در استان کردستان که به دلیل برف شدید مسدود شده بود در ساعت ۹:۴۵ امروز بازگشایی شد.

وضعیت جوی و ترافیکی ساعت ۱۱ روز نهم فروردین‬‎
‫سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر که در اکثر محورهای استان ایلام، بوشهر و گیلان بارش باران جریان دارد اظهار داشت: در محورهای درگز- قوچان و فریمان- مشهد در استان خراسان رضوی بارش باران اعلام شده است.

وی گفت: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار‌ هستند.

ساعت ۱۱:۱۵؛ فشم پاکسازی شد

پلیس راهور تهران اعلام کرد: محدوده فشم نرسیده به میگون که در آن رانش زمین و جاری شدن گل و لای در سطح معبر رخ داده بود در حال حاضر کاملا پاکسازی شده و ترافیک بصورت عادی در آن جریان دارد.

ساعت ۱۲:۳۰، انسداد بخشی از اردبیل-سرچم

پلیس راهور ناجا اعلام کرد: لاین غرب به شرق محور اردبیل -سرچم مابین تونل های شماره ۷ و ۸ به دلیل ریزش کوه مسدود شده است.

وضعیت جوی و ترافیکی ساعت ۱۳ روز ۹ فروردین

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت: در اکثر محورهای استان‌های ایلام، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، همدان، کرمانشاه و خوزستان بارش باران جریان دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: در محور اراک- ازنا در استان مرکزی و همچنین محورهای شاهین‌دژ- تکاب و پیرانشهر- سردشت در استان آذربایجان غربی نیز بارش باران اعلام شده است.

وی به وضعیت ترافیک پرداخت و اعلام کرد: بار ترافیک در باند شمال به جنوب محور فیروزکوه در محدود شیرگاه تا زیرآب، باند شمال به جنوب هراز محدوده پارک جنگلی آمل و باند شمال به جنوب کرج- چالوس محدوده‌های تونل هفت، دزدبن و ساحلی پرحجم و نیمه سنگین است.

سرهنگ رحمانی خاطر نشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

‫بازگشایی محور اردبیل- سرچم

پلیس راهور ناجا اعلام کرد: لاین غرب به شرق محور اردبیل – سرچم مابین تونل های شماره ۷و۸ که به دلیل ریزش کوه در ساعت ۱۱:۴۵ مسدود شده بود بازگشایی شد.

وضعیت جوی و ترافیکی ساعت ١۵ دوشنبه ٩ فروردین

پلیس راه ناجا اعلام کرد: در استان های آذربایجان غربی و همدان(اکثر محورها) ،استان کردستان(محور های بانه،سقز و مریوان) ، استان مرکزی (آزاد راه ساوه-همدان) ، استان اصفهان(محور سمیرم-یاسوج) و استان قزوین(محور بوئین زهرا-ساوه) بارش باران اعلام شده است.

بار ترافیک در باند شمال به جنوب محور فیروزکوه (محدوده شیرگاه تا زیرآب) ، باند شمال به جنوب محور هراز (محدوده قلعه دختر و پارک جنگلی آمل تا نارنجستان) و محور کرج-چالوس (باند جنوب به شمال محدوده های آدران ، تونل کندوان و باند شمال به جنوب محدوده دزدبن) پرحجم و نیمه سنگین گزارش شده است.

سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.