پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي شهرستان آمل خبر داد;
دستگیری سارقان کابل برق در آمل
فرمانده انتظامي شهرستان آمل گفت: در پي سرقت کابل برق شهرستان آمل در چند روز گذشته، موضوع در دستور کار ماموران انتظامي اين فرماندهی قرار گرفت و ماموران با بررسی های همه جانبه اقدامات پليسي را براي شناسائي و دستگيري سارق يا سارقان آغاز کردند و موفق شدند،سارقان را که با تشکیل باندی 3 نفره در این شهرستان فعالیت می کردند شناسائي و دستگير کنند . سرهنگ آزادی، اظهار داشت : در ادامه رسيدگي به اين پرونده، ماموران انتظامي موفق شدند،سارقان را که با تشکیل باندی 3 نفره در این شهرستان فعالیت می کردند شناسائي و دستگير کنند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت : در پی سرقت کابل برق شهرستان آمل در چند روز گذشته، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت .

وی افزود: ماموران با بررسی های همه جانبه اقدامات پلیسی را برای شناسائی و دستگیری سارق یا سارقان آغاز کردند .

سرهنگ آزادی، اظهار داشت : در ادامه رسیدگی به این پرونده، ماموران انتظامی موفق شدند،سارقان را که با تشکیل باندی ۳ نفره در این شهرستان فعالیت می کردند شناسائی و دستگیر کنند .

وی با بیان این که متهمان در بازجوئی و تحقیقات پلیسی تاکنون به ۹ فقره سرقت سیم برق اعتراف کردند،اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و در بازرسی از مخفیگاه آنان مقادیری اموال مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، گفت: با اقدامات ویژه پلیسی و همکاری مردم با پلیس در پیشگیری از سرقت، میتوان امنیتی بایدار را رقم زد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.