پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مربی تیم کبدی بانوان شهرستان آمل خبر داد;
تیم کبدی بانوان آمل قطعا شگفتی ساز خواهد شد
فاطمه محسنی نائب رییس و مربی تیم کبدی بانوان شهرستان آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه در خصوص راه اندازی تیم بانوان کبدی بیان کرد: از اول مهرماه سال 1398 تیم کبدی بانوان شهرستان آمل را بصورت رسمی تشکیل دادیم و تمرینات منظمی را در این یک ماه برگزار کرده ایم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

فاطمه محسنی نائب رییس و مربی کبدی بانوان شهرستان آمل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه در خصوص راه اندازی تیم بانوان کبدی بیان کرد: از اول مهرماه سال ۱۳۹۸ تیم کبدی بانوان شهرستان آمل را بصورت رسمی تشکیل دادیم و تمرینات منظمی را در این یک ماه برگزار کرده ایم.

وی افزود: در این مدت ۱۴ جلسه تمرینی برگزار شد، که این موضوع قطعا با حمایت های مالی و معنوی محسن رمضانی رییس هیات کبدی شهرستان آمل اتفاق افتاده است.

محسنی ادامه داد: حدود ۲۳ نفر در همین مدت کوتاه وارد تیم کبدی بانوان شهرستان آمل شدند و در حال آموزش و تمرین به صورت فشرده هستند تا بتوانیم هر چه زودتر یک تیم خوب در حد و اندازه های نام شهرستان آمل آماده کنیم و به مسابقات مختلف اعزام کنیم.

وی تصریح کرد: وضعیت بانوانی که وارد این رشته شده اند در حال حاضر با تمریناتی که برایشان در نظر گرفته شده است و نکاتی که آقایان محسن رمضانی و ابراهیم نبی زاده به آنها گوشزد کرده اند بسیار بسیار مناسب می باشد .

مربی تیم کبدی بانوان شهرستان آمل تاکید کرد: پیشرفت بازیکنان تیم بانوان کبدی در این مدت زمان کوتاه فوق العاده و به دور از تصورات ما بود و امیدواریم این روند رو به جلو ادامه دار باشد تا بتوانیم برای شهرستان آمل در مسابقات استانی و کشوری افتخار آفرینی کنیم.

وی اظهار کرد: در هفته بسیج قرار است مسابقه ای با تیم بانوان کبدی شهرستان ساری به صورت دوستانه برگزار کنیم و هر چه این بازیها بیشتر و بیشتر باشد، به تجربه بازیکنان افزوده می شود.

در پایان باید گفت کبدی در چند سال اخیر رشد چشمگیری در سطح اول ورزش کشور داشته است و در این بین عملکرد مناسب هیات کبدی شهرستان امل و اقدامات فوق العاده صورت گرفته از سوی این هیات کاملا مشهود است و قطعا با حمایت های بیشتر هم کبدی آقایان و هم کبدی بانوان حرف های زیادی در سطح کشور خواهند داشت.

تنظیم: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.