پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

بررسی نتایج امتحانات نهایی چند سال تحصیلی اخیر
نشست هم‌اندیشی درباره بررسی نتایج امتحانات نهایی چند سال تحصیلی اخیر در پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش در راستای نقش‌آفرینی مؤثر و کنشگرانه در تحولات آموزش و پرورش و بررسی موضوعات آموزشی و تربیتی با نگاه پژوهشی، در جلسه‌ای که امروز در سالن جلسات پژوهشگاه برگزار شد به بررسی نتایج امتحانات نهایی چند سال تحصیلی اخیر پرداخت.

در این جلسه که با حضور رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش، رؤسای پژوهشکده‌­ها و مراکز وابسته و اعضای شورای مدیران و کارشناسان پژوهشی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش و با حضور رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، نتایج امتحانات نهایی چند سال تحصیلی اخیر بر اساس جداول آماری متعدد عرضه و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست اعضای هیأت علمی و کارشناسان پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش در راستای تکمیل مباحث مطرح شده و کارآمد­تر کردن جداول ارائه شده به منظور دستیابی به تحلیل‌های مطلوب­تر و نیز انجام پژوهش‌های دقیق و کاربردی‌تر به مباحثه و ارائه برداشت­‌ها، تحلیل­‌ها و دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند.

بر این اساس مقرر شد کارگروهی به منظور پیگیری پژوهش‌های مرتبط با بررسی و تحلیل نتایج امتحانات نهایی و سنجش­‌های به عمل آمده، تشکیل شود و به مدیریت پژوهش‌های این حوزه بپردازد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.