پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی مازندران خبر داد;
ضعف بزرگ صنایع دستی مازندران بسته بندی نامناسب است
سیف الله فرزانه مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان مازندران در حاشیه مراسم بسته بندی و تجاری سازی صنایع دستی که در سالن همایش های دانشگاه شمال آمل برگزار شد، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: جلساتی که در کشور برگزار کردیم، مازندران و ساری را به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو دیدیم و امیدواریم برای هنرمندان صنایع دستی ثمره و نتیجه مثبتی در پی داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سیف الله فرزانه مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان مازندران در حاشیه مراسم بسته بندی و تجاری سازی صنایع دستی که در سالن همایش های دانشگاه شمال آمل برگزار شد، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: از عوامل برگزار کننده این همایش که در امر صادرات صنایع دستی دغدغه داشتند تشکر کرده و امیدوارم در این نشست ها که ضعف بزرگ ما بسته بندی در صنایع دستی است به نتایج مطلوب برسیم.

وی افزود: اجلاس (ای سی بی سی) که در بابلسر برگزار شد، میدانی بود برای هنرنمایی هنرمندان صنایع دستی که توانستند به بهترین شکل ممکن این موضوع را تحقق بخشند.

فرزانه ادامه داد: همین موضوع سبب شد تا استاندار مازندران در اجلاس کومو، صنایع دستی را محور اجلاس معرفی کند و با رویکرد گردشکری و صنایع دستی در ۱۱ و ۱۲ آبان در رامسر امیدواریم هنرمندان ما خوش بدرخشند و محصولات خود را به بهترین شکل ممکن معرفی کنند.

وی در پایان گفت: جلساتی که در کشور برگزار کردیم، مازندران و ساری را به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو دیدیم و امیدواریم برای هنرمندان صنایع دستی ثمره و نتیجه مثبتی در پی داشته باشد.

خبر: سحر صالحی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.