پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سیل و آب‌گرفتگی در ۶ استان
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به اسکان 600 مسافر در 3 ورزشگاه به دلیل مسدود بودن محور بانه- سقز به دلیل سیل و آب‌گرفتگی گفت: طی 24 ساعت گذشته 6 استان کشور متاثر از سیل و آب‌گرفتگی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

ناصر چرخساز با اشاره به وقوع سیل و آب‌گرفتگی در ۶ استان کشور از روز گذشته تاکنون اظهار داشت: استان‌های خوزستان، زنجان، فارس، کردستان، کرمانشاه و مازندران در حال حاضر متاثر از این مساله شده و نیروهای امدادی اقدامات لازم را جهت ارائه خدمات به حادثه دیدگان انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه ۱۱ شهر و روستا به دلیل سیل و آب‌گرفتگی امدادرسانی شده‌اند افزود: ۹۰۰ نفر حادثه دیده توسط نیروهای هلال‌احمر خدمات امدادی دریافت کرده و بیش از ۶۰ نفر نیز به مناطق امن منتقل شده‌اند.

رئیس سازمان امداد و نجات عنوان کرد: یک نفر توسط نیروهای امدادی به دلیل آسیب ناشی از سیل و آب‌گرفتگی به مرکز درمانی منتقل و دو مصدوم نیز به صورت سرپایی مداوا شده‌اند، همچنین ۶۰۰ مسافر به دلیل مسدود شدن محور بانه- سقز در سه ورزشگاه بزرگ اسکان موقت یافته و ۱۷ خودروی گرفتار در سیل رهاسازی شده است.

چرخساز در ادامه به عملیات‌های انجام شده در برف و کولاک اشاره کرد و گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته نیز ۵ استان چهارمحال و بختیاری، زنجان، خوزستان، مازندران و اصفهان متاثر از برف و کولاک شده و نیروهای امدادی در ۷ محور به ارائه خدمات به مسافران وگرفتاران در برف و کولاک پرداخته‌اند.

وی اظهار داشت: ۳۰۶ مسافر به دلیل برف و کولاک دچار حادثه شده که توسط نیروهای هلال‌احمر امدادرسانی شدند.

رئیس سازمان امداد و نجات از اسکان ۳۴ مسافر گرفتار در برف و کولاک خبر داد و خاطر نشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۳ خودرو گرفتار برف و کولاک شده بود که خوشبختانه توسط نیروهای امدادی رهاسازی شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.