پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

بخشدار امامزاده عبدالله شهرستان آمل خبر داد;
حضور بیش از ۱۰ هزار نفر در پیاده روی حرم تا حرم/ حماسه جاماندگان قافله اربعین در آمل
محمد باقر ضربی بخشدار امامزاده عبدالله شهرستان آمل اظهار کرد: پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی با حضور خیل عظیم عاشقان حسینی در مسیر ۱۷ کیلومتری آستان مقدس امام زاده ابراهیم(ع) در شهر آمل تا آستان مقدس امام زاده عبداله(ع) آمل برگزار شد و امیدواریم سالهای آینده میزبان بهتری برای دلباختگان ابا عبدالله باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمد باقر ضربی بخشدار امامزاده عبدالله شهرستان آمل اظهار کرد: پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی با حضور خیل عظیم عاشقان حسینی در مسیر ۱۷ کیلومتری آستان مقدس امام زاده ابراهیم(ع) در شهر آمل تا آستان مقدس امام زاده عبداله(ع) آمل برگزار شد.

وی افزود: این مراسم معنوی با حضور بیش از ۱۰ هزار نفر از زنان و مردانی که مشتاق زیارت سیدالشهدا(ع) در روز اربعین بودند، اما از این قافله بزرگ جا ماندند برگزار شد.

ضربی اظهار داشت: در این مراسم موکب های در مسیر پیاده روی مستقر شدند و به نحو شایسته از عزاداران سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) پذیرایی کردند.

بخشدار امام زاده عبداله (ع) در پایان از حضور اقشار مختلف مردم به ویژه فرماندار ویژه شهرستان، اعضای شورای فرهنگ عمومی، امامان جمعه ، پلیس راهور ،عوامل انتظامی و نظامی، بسیج و سپاه، شورای اسلامی شهر، شهرداری ، شوراها و دهیاران بخش و دیگر مدیران ادارتی که در این راهپیمایی بزرگ شرکت کردند و همه کسانی که با برپایی موکب ها در مسیر راهپیمایی از زائران پذیرایی کردند تقدیر تشکر بعمل آورده و تاکید کرد: اگر نقصی در میزبانی بخش دیدید به بزرگواری خودتان ببخشید امیدواریم در سالهای اینده بتوانیم میزبان خوبی برای شما عزیزان باشیم.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.